Menu

V750 Gold-V2 White Edition moduł zasilaczy 750 W 24-pin ATX ATX Biały, Zasilacz sieciowy do komputera

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Moc 750 W

Opis

POWER UP

kolekcja V Gold V2 to zasilacze z najwyższej półki o mocach 550, 650, 750, 850w. Proponują klasę produktywności 80 Plus Gold, w pełni modularne okablowanie, opcjonalny tryb półpasywny z hybrydowym przełącznikiem, 135mm wentylator z łożyskiem FDB, kable PCIe 16AWG oraz 10 letnią gwarancję producenta. Ta linia łączy w sobie niemało innowacji i ulepszeń z poprzednich produktów by stworzyć towar, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Japońskie kondensatory, półmostkowy konwerter rezonansowy LLC, a także technika DC-DC pracują razem stwarzając produkt, który szanują nawet profesjonaliści.

Ceryfikat 80 Plus Gold

skuteczność zasilacza jest niezwykle ważna, ponieważ bezpośrednio wpływa na produktywność Twojego komputera i wysokość Twoich rachunków. Ocena wydajności nie odzwierciedla jakości czy niezawodności zasilacza. Opisuje ona zdolność przenoszenia zasilania z gniazdka wprost do komponentów. Im wyższa wydajność zasilacza, tym mniej łącznej mocy potrzebuje, aby zasilić Twój komputer. Kolekcja V Gold posiada oznaczenie 80 Plus Gold, co przekłada się na standardową produktywność na poziomie 90%.

Topologia oparta na produktywności

V Gold V2 to profesjonalne zasilacze wyprodukowane dla normalnych użytkowników. To więcej aniżeli tylko odznaczenie 80 Plus Gold. To efektywność, stabilność, bezawaryjność, żywotność i mnóstwo więcej. Na jakość wpływ posiadają elementy zaimplementowane w środku. Półmostkowy konwerter rezonansowy LLC i technologia DC-DC, tworzone w 100% z japońskich kondensatorów pracują razem, aby stworzyć zasilacz, który zagwarantuje stabilne i niezawodne napięcie wyjściowe, dla bezpieczniejszej, bezawaryjnej pracy i wyższej wydajności.

pokaźniejszy, ulepszony wentylator

Zasilacz V Gold V2 pozostaje chłodnym mimo obciążenia. Łożysko FDB zapewnia mniejsze tarcie, co pozwala na pracę z niższymi obrotami. Ta technologia, w połączeniu z większym 135mm wentylatorem, przekłada się na dłuższą płynną i skuteczną pracę i zniża poziom hałasu i wydłuża żywotność zasilacza.

System chłodzenia jest nie tylko pokaźniejszy, lecz też lepszy. Kiedy obciążenie zasilacza wynosi poniżej 40%, tryb półpasywny sprawi, iż zasilacz będzie w pełni cichy. Zastosowany analogowy przełącznik pozwala Ci na wyłączenie trybu pracy półpasywnej w dowolnej chwili, kiedy potrzebujesz osiągać maksymalną wydajność chłodzenia przez cały czas.

W pełni modularne okablowanie

Kable to za każdym razem najtrudniejsza część podczas składania komputera. V Gold V2 nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów z nimi związanych, ale jest korzystnym początkiem. Dzięki pełnej kontroli i możliwości dopasowania okablowania, nie będziesz musiał przechowywać zbędnych kabli w obudowie. To z kolei przekłada się na poprawienie przepływu powietrza i sprawia, iż Twój komputer będzie wyglądał tak dobrze, jak działa. Dzięki załączonym przewodom PCIe 16AWG, zyskasz zarówno na sprawności i stylu. Wszystkie modele posiadają teraz dwa złącza EPS.

*V Gold v2 (White Edition) ma w pakiecie okablowanie w kolorze białym z czarnymi wtyczkami.

udoskonalona przewodność kabli

linia V Gold V2 została wyekwipowana w kable PCIe 16AWG. Kable te są grubsze niżeli obecny standard 18AWG, co przekłada się na niższą oporność grzewczą w trakcie ich wykorzystywania. Redukcja niepodatności grzejnej udoskonala sprawność i stabilność zasilania, poprzez co Twoje elementy maksymalnie wykorzystają produktywność zasilacza. Jako dodatkowy bonus, niższa rezystancja oznacza mniej ciepła oddawanego poprzez kable w obudowie, powodując, iż komputer będzie chłodniejszy i bezpieczniejszy w trakcie użytkowania typowych kabli.

10 letnia gwarancja producenta

seria V Gold oferuje najwyższej jakości zasilacze, które mogą I będą zapewniać mistrzowską efektywność przy normalnym poziomie mocy. To, że nie Ci potrzeba zasilacza o mocy 1000w nie oznacza, iż nie potrzebujesz jakości, która z nim się łączy. Możesz zaufać temu zasilaczowi we wszystkich swoich potrzebach, niezależnie od tego czy jest to praca, czy długie godziny grania. A jeśli wciąż nie jesteś pewien, wszystkie zasilacze z kolekcji V Gold objęte są 10 letnią gwarancją. Istnieje szansa, że szybciej niż ten zasilacz zmienisz miejsce zamieszkania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.