Menu

Zasilacz Cooler Master MWE Gold V2 650W modularny 80+ Gold

Cechy produktu

  • Producent COOLERMASTER 
  • Moc 650 W

Opis

POWER UP

MWE Gold V2 to następny krok w ewolucji linii zasilaczy Cooler Master z dokumentem 80 PLUS Gold. Oryginalna kolekcja MWE Gold została tworzona by oferować proste i przystępne rozwiązania pomagające użytkownikom przejść z zasilaczy 80 PLUS White i Bronze. Podczas gdy na rynku w dalszym ciągu istnieje zapotrzebowanie na zasilacze z atestami White i Bronze, standardem staje się obecnie stosowanie sprzętów Gold. Niektóre państwa zaczęły wymagać certyfikacji 80 PLUS Gold jako prawne minimum. Dlatego wprowadzenie dostępnych cenowo opcji takich jak MWE Gold jest tak ważne dla Cooler Master. MWE Gold v2 to poprawę oryginalnej wersji w miejscach, gdzie użytkownicy odnotują bezpośrednie korzyści.

dokument 80 PLUS Gold
wydajność od za każdym razem była jednym z najważniejszych czynników podczas wyboru zasilacza. Podczas gdy istnieje obfity dobór opcji sprawnościowych, 80 PLUS Gold jest nadzwyczajnym wyborem od kilku ostatnich lat i jest postrzegany jako standard w większości krajów świata. MWE Gold V2 dokument 80 PLUS Gold, gwarantujący standardową minimalną wydajność na poziomie 90%

2 złącza EPS
Wszystkie zasilacze MWE Gold V2 posiadają dwa złącza EPS aby zadbać o kompatybilność z obecnymi płytami głównymi. Niezależnie czy wybierzesz zasilacz o mocy 550W bądź 850W, nie musisz się przejmować o to, czy posiadasz odpowiednią liczbę złącz żeby używać Twoich wymarzonych części PC.

Ciche chłodzenie

MWE Gold V2 posiada wentylator HDB. Ten rodzaj łożyska gwarantuje ciche i produktywne chłodzenie w połączeniu z dużą żywotnością, pozwalając użytkownikom korzystać z zasilacza poprzez lata. Zaimplementowano także szereg dodatkowych środków względem oryginalnej kolekcji MWE Gold by zapewnić wyraźnie cichszą pracę.

Wysoka odporność grzewcza
w trakcie gdy pierwsza kolekcja MWE Gold może pracować w temperaturze do 45 stopni Celsjusza, MWE Gold V2 udoskonala ten wynik przez dodatkowe 5 poziomów, działając w temperaturze do 50 poziomów. Tak wysoki próg widocznie polepsza to, co można osiągnąć z Twoim zasilaczem i całym komputerem. Podkręcanie części i wymagające maksymalnej wydajności zadania stały się istotnie bardziej dostępne dzięki zasilaczowi, który dobrze znosi ciepło.

W pełni modularne okablowanie

Modularna wersja MWE Gold V2 mieści zestaw czarnych, płaskich kabli, które mogą być dopasowane do potrzeb użytkownika. Dzięki modularności, każdy system może posiadać tylko wymagane kable reszta z nich może zostać odłączona i przechowywana w innym miejscu w oczekiwaniu na przyszłe aktualizacje komputera. Otrzymana w ten sposób przestrzeń ogranicza bałagan i ulepsza przepływ powietrza, co przekłada się na udoskonaloną produktywność chłodzenia całego systemu. Modularne kable można na dodatek estetycznie ułożyć w obudowie komputera.

5 letnia gwarancja producenta

MWE Gold V2 ma 5 letnią gwarancję producenta ważną od daty zakupu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.