Menu

Zasilacz Cooler Master MWE V2 80 Plus MPE-7001-ACABW-EU ATX 700 W- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Moc 700 W

Opis

POWER UP

linia zasilaczy MWE White proponuje prosty i pewny sposób na bezpieczne i wydajne zasilanie Twojego komputera. Certyfikacja 80 Plus, technologia DC-DC+LLC, pojedyncza linia 12V, aktywne PFC, a także wentylator HDB reagujący na ciepło powodują, że zasilacz ten pozostaje wierny swemu oryginalnemu przeznaczeniu. Zasilacz sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom bez żadnych kłopotów albo wyzwań z konfiguracją bądź synchronizacją ustawień. Po prostu podłącz go do Twojego komputera i zacznij działać. Nie możesz się pomylić wybierając zasilacze MWE white.

certyfikat 80 PLUS standard 230V EU

Ważnym jest zrozumienie czym tak naprawdę jest efektywność i co tak naprawdę oznaczają różnorodne oceny i wskaźniki. Wskaźnik wydajności wskazuje, ile mocy jest zatrzymywane i/albo tracone podczas transferu zasilania do Twoich komponentów. Nie wskazuje on ogólnej jakości zasilacza zasilacz nie potrzebuje atestu 80 Plus Gold żeby być bezpiecznym i bezusterkowym. Linia MWE White gwarantuje typową sprawność na poziomie 85% będąc równocześnie bezpiecznym i bezusterkowym rozwiązaniem.

120MM HDB FAN

Ciągła walka pomiędzy chłodzeniem a hałasem jest tak stara, jak sama branża komputerów. Utrzymanie komponentów w stosownej, chłodnej temperaturze bez konieczności słyszenia szumu wiatraków jest w dalszym ciągu jednym z największych wyzwań dla wszystkich technice chłodzenia opartych na wentylatorach. Rozwiązaniem tego problemu w zasilaczach MWE White jest termoczuły wentylator 120mm HDB. Jego obroty są zależne od temperatury systemu, i są stale dostosowywane żeby zasilacz działał płynnie i przy znikomym poziomie hałasu.

POJEDYNCZA LINIA +12V

Dostarczanie zasilania z gniazdka w ścianie do Twoich komponentów jest skomplikowaną sytuacją. Napięcie na wejściu jest na innym poziomie aniżeli wymagają tego elementy musi ono zatem najpierw być podane do konwertera, by zapewnić, iż Twoje komponenty nie zostaną przeciążone. Linie/szyny użyte do przenoszenia napięcia muszą być niezawodne i zapewnić spójne działanie całego systemu. To właśnie dlatego, zasilacze MWE White używają tylko jedną szynę +12V do tego procesu. W ten sposób wszystkie elementy w Twoim komputerze są stale zasilane mocą z tego samego źródła, by zagwarantować spójność między połączeniami.

UKŁAD DC-TO-DC

W komputerze wymagane jest kilka różnorodnych stopni napięć. Prąd z gniazdka ma inny woltaż aniżeli potrzebują tego elementy. Proces konwertowania napięcia z gniazdka do poszczególnych elementów i ich wymagań wymaga specjalnych aby dokonać tego szybko, wydajnie i bezpiecznie. Technika DC-DC+LLC w zasilaczach MWE White została precyzyjnie wytwarzana żeby osiągnąć ten cel. Układ Dual Forward został zaprojektowany do cichej konwersji napięcia z 12V do 3V, a także 5V zachowując produktywność 80 Plus i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia Twoich komponentów.

TRYB CICHY

Zasilacze MWE White posiadają wbudowany tryb cichy dla operacji przy niskich obciążeniach. Kiedy Twój system jest w stanie spoczynku, bądź działa z niższymi obciążeniami, wentylator nie będzie się obracał, co zagwarantuje bezgłośne działanie. Kiedy Twój system osiągnie adekwatny poziom, wentylator HDB 120mm automatycznie się aktywuje by schłodzić Twój zasilacz zależnie od potrzeb.

PŁASKIE, CZARNE KABLE

Dla wielu ludzi wytwarzających komputery estetyka jest ważną sprawą, a okablowanie może być jedną z najszczególniej kłopotliwych części konstrukcji komputera. Kable mogą być mylące, za krótkie, za długie i prawie nigdy nie wyglądają poprawnie, Zasilacze MWE White używają czarnych, płaskich i elastycznych kabli, aby rozwiązać te problemy. Te kable są bardziej sprężyste a dzięki temu można je z łatwością zamontować w komputerze w dodatku zajmują mniej miejsca. Jest to stanowczo przydatne w przypadku mniejszych obudów komputerowych oraz zezwala na zachowanie korzystnego przepływu powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.