Menu

KETOLYTES Keto elektrolity 150 g

Opis

Elektrolity keto Bez względu na to, czy jest się początkującym, czyinnowacyjnym ketomaniakiem, nasze KETOLYTES, to “must-have” dla wszelkich będących na diecie niskowęglowodanowej. Posiadające nienaganne opinie elektrolity keto znakomicie sprawdzą się w trakcie grypy ketogenicznej w celu zwalczenia jej skutków ubocznych.

Przydatne okażą się w dodatku podczas próby przywrócenia balansu minerałów, czy także przyspieszenia regeneracji mięśni po treningu. Oprócz tego pozytywnie wpłyną na jakość snu. W JAKIM CELU STOSOWAĆ podczas keto-adaptacji dochodzi do znaczących zmian w gospodarce wodno-elektrolitowej organizmu, co skutkuje rozszerzonym wydalaniem sodu i nierównowagą pozostałych jonów.

Jest to naturalne, homeostatyczne zjawisko – skutki uboczne, takie jak ból i zawroty głowy, osłabienie, brak energii, bóle mięśni, a choćby rozszerzona ochota na słodycze, czy kłopoty z zasypianiem – mogą wynikać z niedoborów elektrolitów.

Niedobór ten pogłębiany jest w przypadku wielkiej aktywności fizycznej, nadmiernej potliwości, stosowania niektórych leków i suplementów diety oraz w przypadku używania postów. Okres adaptacji i re-adaptacji to newralgiczne momenty, w których następuje drastyczna utrata sodu i innych minerałów.

wyjątkowo wyraźne są 3 pierwiastki, które działają wydajnie jedynie w zespole: sód, potas i magnez. A ze względu na fakt, że dieta ketogeniczna jest dietą eliminacyjną, trzy wyżej wspomniane elementy mogą być niedoborowe.

Elektrolity są konieczne do poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Modyfikacja paliwa energetycznego z glukozy na tłuszcze skutkuje bezdyskusyjnie mniejszym wytwarzaniem insuliny. Skutkiem tego, nerki zaczynają intensywniej pracować nad usuwaniem sodu z organizmu człowieka.

cykl ten może doprowadzić do zaburzenia równowagi elektrolitycznej i z czasem objawić się jako grypa węglowodanowa (keto grypa). Z pomocą przychodzą Keto Elektrolity KETOLYTES. Rezultatem ich regularnej suplementacji oprócz uzupełnienia równowagi elektrolitowej jest ponadto złagodzenie objawów keto grypy.

KETOLYTES pomoże uporać się z takimi dolegliwościami jak: ogólne zmęczenie, ból głowy, mięśni, problemy z koncentracją czy również ogólne rozdrażnienie. Opakowanie zawiera 150 gram = 60 porcji Sposób użycia Zalecaną porcję dzienną towaru = 5 g (1 miarka) rozpuścić w 500 ml wody.

Stosować w porcjach podzielonych: 250 ml roztworu rano, a także 250 ml roztworu po południu. W porcji dziennej 5 g (1 miarka) – Sód 550 mg – Potas 550 mg (28% RWS) – Magnez 50 mg (13% RWS) komponenty diwęglan sodu, cytrynian potasu, sole magnezowe kwasu cytrynowego – cytrynian magnezu, regulator kwasowości – kwas jabłkowy Kraj pochodzenia Polska spróbuj także pozostałych naszych produktów pod marką Ketomania; R-RIBOSE MCT OIL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.