Menu

Srebro Koloidalne AG10 ZATOKI, 15 ml Nelfarma

Cechy produktu

  • Producent Nelfarma 

Opis

Srebro Koloidalne AG10 ZATOKI, 15 ml Nelfarma
Wyrób medyczny

Wyrób dedykowany do wykorzystywania wspomagająco w trakcie leczenia zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa. Genialnie oczyszcza nos i zatoki. Rozrzedza wydzielinę. Obniża obrzęk i uczucie ucisku.

Wyrób jest asygnowany do terapii dodatkowej i nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi.

Do użytkowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Stosować u dzieci nie dłużej aniżeli 3-5 dni, u dorosłych nie dłużej niż 7 dni. W razie konieczności przedłużenia kuracji, braku poprawy stanu zdrowia lub zaostrzenia objawów chorobowych należy skonsultować się z lekarzem.

Skład: woda dejonizowana, srebro koloidalne. Wyrób posiada do 10 ppm srebra.

pojemność netto: 15 ml

Sposób wykorzystania: Wyrób asygnowany do wykorzystania zewnętrznego miejscowo w jamie nosowej. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu artykułu. Wyrób medyczny należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę w instrukcji umieszczonej na opakowaniu.

skrupulatnie oczyścić nos. Zdjąć nasadkę ochronną i rozpylić 1-2 dawki w powietrze. Ostrożnie umieścić aplikator w otworze nosowym. Nie wsuwać aplikatora zbyt głęboko, by nie podrażnić mechanicznie błony śluzowej nosa. W sytuacji osoby dorosłej zaaplikować 3 dawki, w przypadku dziecka – 2 dawki. Powtórzyć aplikację w drugim otworze nosowym.

Stosować 3 razy na dobę.

Po użyciu oczyścić i osuszyć aplikator. Po użyciu nałożyć nasadkę ochronną. Wyrób asygnowany do stosowania dla jednej osoby.

w sytuacji stosowania u dzieci, wyrób należy stosować tylko pod kontrolą osób dorosłych. Należy unikać ryzyka nieprawidłowego wykorzystania lub połknięcia.

W razie kontaktu z oczami, przemyć oczy dużą ilością zimnej wody.

Jeżeli podczas stosowania wystąpią jakiekolwiek działania niechciane, należy zaprzestać stosowania wyrobu i skonsultować się z lekarzem.

Przeciwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na srebro. Nie stosować u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy nosowej i po przeprowadzonych zabiegach laryngologicznych.

Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia oraz u pań w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Przechowywanie: Wyrób należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu jednostkowym, w pozycji pionowej. Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze nie wyższej niżeli 25ºC. Przechowywać z daleka od działania pól magnetycznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.

Producent: Nelfarma Sp. Z o.o., ul. Rynek 2, 41-200 Czeladź

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.