Menu

Dieta ketogeniczna. Jak odzyskać zdrowie dzięki tłuszczom - Bruce Fife (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788364278716 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Bruce Fife 
  • Wydawnictwo Vital 
  • Ilość stron 492 
  • Rok wydania 2015 
Opis
przez ostanie trzydziestolecie nad wyraz intensywnie promowano diety niskotłuszczowe. Dlaczego więc jesteśmy coraz grubsi i bardziej podatni na choroby? Nasze ciała potrzebują tłuszczu, ponieważ jest on potrzebny dla zdrowia, a nadzwyczajnym sposobem na poradzenie sobie z epidemią chorób serca i otyłością jest dieta ketogeniczna.
Autor, dietetyk, znawca zdrowego odżywiania i badacz leczniczych parametry kokosa, demonstruje wyniki najnowszych, bezprecedensowych badań naukowych na temat różnorodnego typu tłuszczów. Analizuje ich cechy i wpływ na zdrowie. Obala sporo powszechnych mitów i błędnych przekonań na ich temat. Te wyniki zaskoczą także Ciebie. Szczególną uwagę poświęca jednemu z najbardziej niezwykłych artykułów wspomagających odporność, którym jest olej kokosowy.
Zaprezentowany w książce bezprecedensowy program przywracania równowagi organizmu powstał nie tylko w celu uzyskania szczupłej sylwetki,przede wszystkim, aby odzyskać zdrowie. Głównie jest oparte na spożywaniu naturalnych towarów i najszczególniej sprzyjających zdrowiu tłuszczów. Jego efektywność udowodniono w leczeniu otyłości, cukrzycy, chorób układu krążenia, przewlekłego zmęczenia, nadciśnienia i wielu innych. Autor podaje zasady diety, dzięki którym z łatwością przyspieszysz przemianę materii, powiększysz poziom energii i unormujesz temperaturę ciała. Poznasz metody, jak dzięki zdrowym tłuszczom poprawić funkcje tarczycy, usprawnić pracę serca czy ustabilizować poziom cholesterolu.
Zdrowie dzięki tłuszczom.

Podtytuł: Jak odzyskać zdrowie dzięki tłuszczom
ISBN: 9788364278716
Kod paskowy: 9788364278716
Autorzy: Fife Bruce
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 32715
Miejscowość: Białystok
liczba stron: 492
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.59
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.