Menu

NIE LECZ SIĘ REKLAMAMI LEKÓW JAK CHEMIĘ ZASTĄPIĆ BEZPIECZNĄ EKOMEDYCYNĄ - Zbigniew T. Nowak (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380793514 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Zbigniew T Nowak 
  • Wydawnictwo Eureka 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Nie trzeba łykać pigułek przy każdej okazji, żeby ratować zdrowie i dobre samopoczucie. Niepotrzebna jest również zielarska wiedza tajemna, by wyjść z grypy, zahamować kłopoty żołądkowe czy oczyścić organizm po silnym zatruciu.
Korzystanie z ogólnodostępnej zdrowej żywności, ziół jako dodatków do diet, czy tak lubiany ostatnio detoks oczyszczający organizm, nie tylko wydłużą czas naszego życia i poprawią jego jakość, lecz także pomogą usunąć mocne schorzenia.
Nie musisz hodować roślin leczniczych we własnym ogródku ani zbierać ziół o północy, żeby odmienić swoje życie i przywrócić równowagę metaboliczną w organizmie.

innowacyjny „zielony detoks" to nie powrót do zielarstwa prababci, produktywna medycyna molekularna XXI wieku, a pigułki wytwarzane w wielkich fabrykach farmaceutycznych możemy luźno zastąpić ich naturalnymi, bezpiecznymi i tanimi ekwiwalentami.
Książka mieści przepisy na nalewki, napary, dodatki do prostych dań zdrowotnych – wszystkie przygotowane zprzystępnych elementów. Każdemu przepisowi towarzyszą odniesienia do najnowszych odkryć naukowych.

Podtytuł: Jak chemię zastąpić bezpieczną ekomedycyną
ISBN: 9788380793514
Kod paskowy: 9788380793514
Autorzy: Nowak Zbigniew T.
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 28245
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 176
Oprawa: Zintegrowana
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.36
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.