Menu

Program zdrowia św. Hildegardy z Bingen (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788361989073 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wighard Strehlow 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 406 
  • Rok wydania 2010 
Opis

Program zdrowia świętej Hildegardy. Dawne lekarstwa na współczesne choroby Kiedy tradycja staje się awangardą! Zapewne wiesz, że antybiotyki tak naprawdę nie są zdrowe dla Twojego organizmu,nawet zwykłe tabletki przeciwbólowe zawierają substancje zgubne, a reklamowane w aptekach leki na grypę zwalczają jedynie objawy, a nie chorobę.

Ale czy wiesz, czym możesz je zastąpić$483 oferujemy Ci sięgnąć do tradycyjnej medycyny św. Hildegardy z Bingen, która z uwagi na swoją efektywność i bezpieczeństwo przeżywa obecnie renesans w Europie.

Program zdrowia św. Hildegardy to: - porady jednocześnie dla chorych, których zawiodły kuracje farmakologiczne, jak i dla zdrowych, którzy chcieliby stosować sprawną profilaktykę - naturalne elementy, które dają całkowitą gwarancję bezpieczeństwa - można podawać je jednocześnie dzieciom, jak i kobietom w ciąży - całościowe podejście do człowieka, które nie oddziela od choroby czynników takich jak stres, praca, problemy duchowe - zamiast doraźnie używanych, zgubnych środków farmakologicznych - pomysł na całe życie, wyśmienite potrawy, które leczą, równowaga między pracą i odpoczynkiem, pomysły na przyjemne i zdrowe zagospodarowanie wolnego czasu Przeczytaj Program zdrowia św.

Hildegardy i poznaj 6 złotych reguł, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie! 1. Traktuj produkty żywnościowe jako środki lecznicze. 2. W celu utrzymania i odzyskania do zdrowia stosuj w pierwszej kolejności środki lecznicze pochodzenia naturalnego.

3. Zwracaj uwagę na naturalny sen na zmianę z wystarczającą ilością ruchu. 4. Zwracaj uwagę na rozsądną równowagę między pracą a odpoczynkiem. 5. Oczyść ciało z toksyn poprzez kąpiele, saunę, a także zabiegi odtruwające.

6. Bądź życzliwy, pełen duchowej radości i przyjaźni dla świata. Książki niemieckiego specjalisty od medycyny św. Hildegardy, dra Wigharda Strehlowa, to wyjątkowe poradniki wśród wielu publikacji poświęconych medycynie świętej uzdrowicielki.

Prace oparte na wieloletnich badaniach i praktyce autora. Konwencjonalna medycyna poparta progresywnymi studiami! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.