Menu

Zdrowie z mądrości natury

Opis
Nauka medyczna św. Hildegardy kładzie nacisk na prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia, a także leczenie nie tylko cielesnych, lecz i duchowych źródeł chorób. Książka dra Strehlowa to jedno z najważniejszych dzieł nawiązujących do odkryć Świętej z Bingen. Autor wybrał najszczególniejsze części nauki Hildegardy, stworzył istotnie poręczny spis wszelkich ludzkich narządów i dotykających ich chorób.

przeciętniewieczna mniszka sądziła, że właściwe funkcjonowanie każdego organu wymaga równowagi i harmonii organizmu, której przywrócenie jest równoznaczne z wyleczeniem schorzenia i uzyskaniem poprzez ciało poprawnej kondycji.

Dzięki opartej na naturze, ale także kładącej nacisk na zdrowe nawyki żywieniowe medycynie wg św. Hildegardy życie bez pigułek, hormonów i antybiotyków staje się osiągalne!

Książka ta to również efekt wieloletniej praktyki i wiedzy autora, który przekazuje nam nauki Świętej z Bingen w formie przypasowanej do dzisiejszych czasów. O wydajności tego poradnika świadczą tysiące zadowolonych pacjentów dra Strehlowa, a także rosnąca ilość fascynatów medycyny świętej w Niemczech i na całym świecie.

W książce odszukasz:

– spis wszystkich ludzkich organów i ich potencjalnych chorób

– teorię wpływu natury na samopoczucie i zdrowie człowieka

– dużo przepisów leczniczych

– listę naturalnych składników {pomocn|przydatn)ych w leczeniu nawet najcięższych i przewlekłych chorób

– fakty i mity popularnych założeń współczesnej medycyny

– profilaktyczne i lecznicze środki naturalne na raka, a także przykładowy jadłospis dla osoby chorej
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.