Menu

Casio GW-M5610-1ER

Cechy produktu
 • Producent Casio 
 • Styl sportowy 
 • Mechanizm kwarcowy, solarny 
 • Kształt koperty prostokątny 
 • Kolor tarczy niebieski, czarny 
 • Kolor paska czarny 
 • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego 
 • Wodoszczelność 20 ATM
 • Funkcje alarm, podświetlenie, stoper, datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 12 mm
 • Szerokość koperty 43 mm
Opis

Zegarek CASIO G-SHOCK GW-M5610-1ER to wstrząsoodporny zegarek zbudowany poprzez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom.

Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym przeważnie w USA, G-Shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami a choćby grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki! Męski model GW-M5610-1ER w klasycznej prostokątnej kopercie to nawiązanie producenta do pierwszych modeli G-shocka.

Charakterystyką tego czasomierza jest zasilanie solarne które doładowuje akumulator dzięki czemu nie jest wymagana podmiana baterii co jakiś czas. Zegarek G-SHOCK GW-M5610-1ER wyposażono dodatkowo w waveceptor czyli funkcje odbioru sygnału radiowego z nadajników zegara atomowego dzięki czemu zegarek wskazuje precyzyjną godzinę co do sekundy.

Japoński marka nie zapomniał dodatkowo o wszelkich podstawowych funkcjach które zegarek sportowy powinien posiadać tj. Alarm, stoper, timer czy czas światowy. CASIO GW-M5610-1ER jak każdy G-SHOCK jest modelem wstrząsoodpornym którego mechanizm umieszczono w specjalnej kopercie absorbującej wstrząsy i uderzenia a ponadto model jest w pełni wodoszczelnym produktem wytrzymałym na wodę o ciśnieniu aż 20bar (200m) dzięki temu możemy nie tylko pływać z zegarkiem na ręcetakże nurkować z akwalungiem.

Zegarek męski G-SHOCK to model asygnowany dla aktywnych mężczyzn którzy nie chcą zawsze ściągać zegarka z ręki przy każdej okazji związanej ze swoją aktywnością. Właściwości ZEGARKA G-SHOCK GW-M5610-1ER: -MECHANIZM: bateria słoneczna - zegarek jest zasilany światłem dziennym; -PASEK: Tworzywo sztuczne koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: kompletna długość paska mierzona wraz z kopertą: 24cm; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -SHOCK RESISTANT: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m (zezwala na wejście w zegarku do wody, pływanie w nim jak jeszcze na nurkowanie - nie wolno wchodzić do sauny!); -PODŚWIETLENIE: Auto ILLUMINATOR, Pełne podświetlenie tarczy zegarka 2 diodami elektroluminescencyjnymi, które włączają się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy; -WAVECEPTOR: synchronizacja zegarka falami radiowymi ze wzorcem z zegara atomowego (Maiflingen – Niemcy, Anthorn – Anglia, Fukushima – Japonia, Fort Colins – USA), funkcja działa również na terenie Polski; -TOUGH SOLAR POWER: zegarek zasilany baterią słoneczną; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie; -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z dokładnością do 1/100 sekundy; -TIMER: odliczanie czasu wstecz, z autopowtarzaniem z możliwością zaprogramowania kilku czasów odliczania następujących kolejno po sobie(odliczanie do 24h z precyzyjnością do 1/1 minuty); -ALARM: 5 alarmów dziennych w tym jeden z funkcją drzemki; -KALENDARZ samoczynnY: zegarek sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24 godzina może być wyświetlana równocześnie w trybie 12 jak i 24 godzinnym; -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków; -WSKAŹNIK BATERII: wskazuje poziom naładowania akumulatora; -INSTRUKCJA OBSŁUGI: w języku polskim; -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK;

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.