Menu

Morphy Richards 300260

Cechy produktu

  • Producent Morphy Richards 
  • Moc 2400 W
  • Długość przewodu 2 m
  • Kolor czerwony 

Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY firmy MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Żelazko Breeze Ionic z ceramiczną stopąDzięki nowemu żelazku Breeze Ionic zadbasz o ubrania i sprawisz, iż po prasowaniu staną się one jedwabiście gładkie.

Ceramiczna stopa Ionic antystatycznie wyrównuje powierzchnię tkanin i jednocześnie czyni je miękkimi. Szeroka moc skraca czas konieczny do nagrzania się żelazka. Funkcja automatycznego wyłączania dba o bezpieczeństwo i oszczędzanie energii.

Po kilku minutach bezczynności żelazko przechodzi w tryb czuwania. Pionowy wyrzut pary zezwala na zadbanie nie tylko o odzież,ponadto odświeży i wyprasuje także zasłony. Funkcja autooczyszczania sprawia, że żelazko samoczynnie pozbywa się osadu.

Przedłuża to jego żywotność i dobrze wpływa na jego pracę. Z żelazkiem Breeze Ionic zapomnisz o kapaniu wody. Od dzisiaj unikniesz plam na dzianinach. Z regulatorem pary wybierzesz odpowiedni poziom, który efektywnie pozwoli wyprasować choćby największe zagniecenia.firma Morphy Richards produkuje znikome urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną zezwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z obfitej Brytanii, gdzie jest wyjątkowo modna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej artykuł.informacje techniczne:- Moc: 2400 W- objętość zbiornika na wodę: 0,35 l- Strumień pary: 45 g- Uderzenie pary: 120 g- Oddzielne zbiorniki dla stałego strumienia i uderzenia pary- Funkcja samoczyszcząca- nieskomplikowany do napełnienia zbiornik- System zabezpieczający przed kapaniem wody- Funkcja pionowego wyrzutu pary- Regulator pary- Antywapienny system- Funkcja samoczynnego wyłączania (Auto Shut off)- Długość przewodu: 2 mProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.