Menu

Morphy Richards 305002

Cechy produktu

  • Producent Morphy Richards 

Opis

NOWOŚĆ - Żelazko Saturn Steam to nie tylko tradycyjne żelazko. Zostało ono zaopatrzone w innowacyjny w tego typu urządzeniach generator pary, który działa na zasadzie pompy. Wbudowana pompa tworzy ciśnienie o wartości 1 bar, co zapewnia stały przepływ pary, gdy ta jest tylko potrzebna.

Do tego, żelazko nieszablonową ceramiczną stopę Aeroglide z 485 otworami parowymi! Wszystko po to aby Twoje ubrania po prasowaniu stały się jedwabiście gładkie. Dodatkowym atutem tego modelu jest system podświetlenia wszystkich zagnieceń, dzięki czemu pozbędziesz się ich w przystępny i szybki sposób!firma Morphy Richards produkuje niepokaźne urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezawaryjnym i użytecznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną umożliwiają oszczędność czasu i odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z znacznej Brytanii, gdzie jest nad wyraz popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.informacje techniczne:- Moc: 2400 W- pojemność zbiornika na wodę: 350 ml- Strumień pary: 50 g / min- Stopa Aeroglide Ceramic z 485 otworami parowymi- Funkcja pionowego wyrzutu pary- zaimplementowany generator pary- Regulator pary- System antywapienny- System samoczynnego wyłączania się żelazka- nietrudny do napełnienia zbiornik- System zabezpieczający przed kapaniem wody- Długość przewodu: 2,5 mProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.