Menu

Philips GC 1742

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 2000 W
  • Długość przewodu 1.9 m
  • Kolor biały, czerwony 

Opis

Żelazko Philips GC1742/40 4 ustawienia pary zapewniają lepsze efekty prasowania! NAJWAŻNIEJSZE cechy: Silne uderzenie pary: do 90 g Nieprzywierająca stopa uniemożliwianie osadzaniu się kamienia objętość: 220 l Moc: 2000 W Spryskiwacz Szerszy otwór na wodę Końcówka Triple Precision Zbiornik wody o objętości 220 ml pozwala na długie prasowanie obfity zbiornik wody o obszerności 220 ml umożliwia wyprasowanie większej ilości ubrań za jednym razem.

suwak funkcji Calc-Clean zagwarantuje długookresowy strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. Na dodatek suwak funkcji Calc-Clean upraszcza likwidowanie kamienia z żelazka. Żeby utrzymać prawidłowe działanie żelazka parowego Philips, w przypadku korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu.

Ciągły strumień pary do 25 g/min usprawnia rozprasowywanie wbudowany spryskiwacz równomiernie zwilża dzianinę Spryskiwacz formuje delikatną mgiełkę wody, która równomiernie zwilża dzianinę, ułatwiając rozprasowanie zagnieceń.

Moc do 2000 W zezwala na ciągłe wytwarzanie wielkiej ilości pary większa stopa żelazka pozwala wyprasować większą powierzchnię jednym ruchem* *W porównaniu z poprzednimi modelami z kolekcji Comfort Szerszy otwór nieskomplikowane napełnianie* Nieprzywierająca stopa ułatwia prasowanie i gwarantuje szybki poślizg na każdej dzianinie Stopa żelazka producenta Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą warstwą zapewniającą dobry poślizg na wszystkich rodzajach dzianin.

Końcówka Triple Precision pozwala na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc Końcówka stożka parowego tego żelazka Philips jest staranna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików i gładki kształt.

Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików, a także między plisami.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.