Menu

Russell Hobbs 23590-56

Cechy produktu

  • Producent Russell Hobbs 
  • Moc 400 W
  • Rodzaj parowe 

Opis

Żelazko Light & Easy 23590-56
Żelazko Supreme Steam Light & Easy stanowi gwarancję najlepszych efektów prasowania. Jak wskazuje nazwa produktu, jest on lekki i prosty w obsłudze, a przyczynia się do tego m.in. Nieprzywierająca stopa, która prosto przesuwa się po dzianinach, wygładzając nawet najcięższe zagniecenia.

Żelazko Supreme Steam Light & Easy klarowny zbiornik na wodę o objętości 240 ml, dzięki czemu od razu wiesz, kiedy niezbędne jest jego uzupełnienie. Jeżeli chcesz wyeliminować cięższe zagniecenia, warto skorzystać z funkcji wyrzutu pary 90 g. Natomiast stała dystrybucja pary o wartości 25 g/min poradzi sobie bez trudu z zagięciami na cieńszych dzianinach. Technika AutoSteam upraszcza dostosowanie odpowiedniej temperatury.

Urządzenie jeszcze funkcję pionowego strumienia pary, która sprawdza się znakomicie przy prasowaniu zagnieceń na wiszących ubraniach, firankach czy tapicerce. Strumień pary jest dostosowywany i można go przystosować do danego materiału. Jeżeli ubrania długo pozostawały na suszarce, zagięcia mogą być trwałe. Dlatego warto spryskać je wodą przed rozpoczęciem prasowania. Żelazko wyposażono w system Anti-drip, zapobiegający kapaniu, dzięki któremu na ubraniach nie powstaną plamy.

Żelazko Supreme Steam Light & Easy jest genialnym urządzeniem, które prędko stanie się niezastąpionym urządzeniem w Twoim domu.


Pozostałe cechy

- Nieprzywierająca stopa
- Długość kabla – 2 m

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.