Menu

Russell Hobbs 23971-56

Cechy produktu

  • Producent Russell Hobbs 

Opis

Jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z przykrym obowiązkiem, to żelazko Supreme Steam Pro, o mocy 2600W pomoże ci uczynić z prasowania przyjemność. Zaprojektowane w taki sposób,usuwać nawet największe zagniecenia, nie tylko jest efektownie zaprojektowane ale także poręczne.

To wszechstronne żelazko, że nie tylko gładko sunie wzdłuż materiału przy guzikach, lecz może także prasować pionowo, nadając gładkość wiszącym ubraniom. Możesz więc w jednej chwili prasować bawełniane t-shirty przy wysokiej temperaturze, a zaraz prasować parą jedwabną bluzkę.

Niezależnie od materiału odzieży, którą musisz wyprasować, żelazko Supreme Steam Pro zawsze zapewni Ci rewelacyjne wygładzenie!. Wybieraj z przeróżnych funkcji prasowania - na sucho, na mokro, przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary.

Żelazko Supreme Steam Pro dystrybuuje parę ciągłą z siłą 40g i wyrzut pary o mocy 145g. Posiada łatwy do napełnienia zbiornik na wodę o obszerności 310ml....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.