Menu

Russell Hobbs 24650-56

Cechy produktu

  • Producent Russell Hobbs 

Opis

RUSSELL HOBBS Żelazko Impact (24650-56) Żelazko Impact zostało zaprojektowane z myślą o wytrzymałości! Niezależnie od tego, czy przypadkowo potrącisz je i spadnie na podłogę czy upuścisz je pod wpływem jakieś nagłej wiadomości, jego gumowa pokrywa wytrzyma każdy upadek.

Precyzja Jeśli trwałość żelazka Cię nie przekonuje, to niewątpliwie przekonają pozostałe funkcje, dzięki którym prasowanie staje się czysta przyjemnością. Jeśli męczysz się z ciężkimi zagnieceniami, specjalny stożek żelazka, pomoże Ci dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc na tkaninie.

Czystość i bezpieczeństwo Funkcja anti-drip broni żelazko przez kapaniem, a funkcja antywapienna broni żelazko przed osadzaniem się kamienia, utrzymując czystość podczas prasowania. Kabel 3m zezwala na rozciągliwość względem miejsca prasowania, a funkcja automatycznego wyłączania sprawi, iż bez obaw wyjdziesz z domu, choćby jeśli nie jesteś pewien czy wyłączyłeś żelazko.

Maksymalna odporność Gumowa warstwa sprawia, iż żelazko może wytrzymać upadek z wysokości do 1,2 m. Jeśli zatem zdarzy Ci się upuścić czy potrącić żelazko, bez zmartwień możesz je podnieść i kontynuować prasowanie.

Pionowy wyrzut pary Silny pionowy wyrzut pary pozwala pozbyć się zagnieceń na wiszących dzianinach, takich jak firanki i zasłony. Od dzisiaj nie musisz ich zdejmować i prasować na desce, możesz je komfortowo uprasować, kiedy wiszą.

niepodatny na upadki z wysokości do 1,2 m Stopa ceramiczna Stała dystrybucja pary 45 g / min....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.