Menu

AA MEN Advanced Care, żel do golenia twardego zarostu, 200ml

Cechy produktu

  • Producent AA Cosmetics 
  • Pojemność 200 ml

Opis

Żel do golenia twardego zarostu został tworzony, aby zapewnić precyzyjne golenie bez podrażnień. Hipoalergiczna formuła z progresywną technologią SkinProtective i witaminą E zapewnia: · bezpieczny i płynny ruch ostrza bez uczucia szarpania · komfort golenia i ochronę przed mikrozacięciami · gładką i odżywioną skórę po goleniu.

· uniemożliwianie podrażnieniom i zaczerwienieniom Efekt: znakomicie zadbana i gładka skóra. Uwaga: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.

Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Bronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50oC/122oF. Bronić przed dziećmi. 2,38% masowych zawartości jest łatwopalne.

użytkowanie: Rozprowadzić odrobinę żelu na wilgotnej skórze twarzy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.