Menu

MSW Zestaw Młotowiertarka 1050 obr./min + Rękawice robocze skórzane BOH-1050-1-SET - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

komplet Młotowiertarka i rękawice ochronne bezawaryjny komplet BOH-1050-1-SET złożony z młotowiertarki od MSW i rękawic roboczych SWG01 firmy Stamos Welding Group. Sprzęt spełni oczekiwania wierceniu udarowym i dłutowaniu, jednocześnie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

nadaje się m.in. Do prac budowlanych, remontowych, renowacyjnych, a także rozbiórkowych. Silnik o mocy 1050 W, który może wytworzyć częstotliwość 5200 uderz./min Która wraz z energią uderzeniową 2,8 J powoduje, że urządzenie to jest znakomite do wszystkich rodzajów wierceń Rękawice produkowane są z dwoiny bydlęcej 4 w 1 - urządzenie jest wielofunkcyjne.

zróżnicowane konfiguracje pozwalają wykonywać różnorodne warianty operacji komfortowy w użyciu - materiałowy pasek na nadgarstkach rękawiczek, w pełni rozciągliwy Rękawice robocze Stamos są zgodne z normami EN388 i EN420, co jest gwarancją ochrony użytkownika przed uszkodzeniami mechanicznymi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.