Menu

MSW Zestaw Młotowiertarka 1600 W + Rękawice robocze skórzane BOH-1600-SET - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

pakiet Młotowiertarka i rękawice ochronne bezusterkowy komplet BOH-1600-SET złożony z młotowiertarki od MSW i rękawic roboczych SWG01 marki Stamos Welding Group. Sprzęt stanie na wysokości zadania wierceniu udarowym i dłutowaniu, jednocześnie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

pasuje m.in. Do prac budowlanych, remontowych, renowacyjnych oraz rozbiórkowych. Silnik o mocy 1600 W, który może wytworzyć częstotliwość 2300 ud./min, która wraz z energią uderzeniową 25 J powoduje, że urządzenie to jest perfekcyjne do wszelkich rodzajów wierceń Rękawice tworzone są z dwoiny bydlęcej 4 w 1 - urządzenie jest wielofunkcyjne.

przeróżne konfiguracje pozwalają wykonywać przeróżne typy operacji komfortowy w użyciu - materiałowy pasek na nadgarstkach rękawiczek, w pełni rozciągliwy Rękawice robocze Stamos są zgodne z normami EN388 i EN420, co jest gwarancją ochrony użytkownika przed uszkodzeniami mechanicznymi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.