Menu

MSW Zestaw Młotowiertarka - 900 obr./min + Rękawice robocze - skórzane BOH-1800-1-SET - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Młotowiertarka 4w1 pakiet marki MSW to połączenie solidności i skuteczności. Młotowiertarka cechuje się wszechstronnością użycia. Stanie na wysokości zadania podczas prac budowlanych, rozbiórkowych, remontowych, naprawczych, a także innych, które wymagają użycia bezpiecznego i trwałego sprzętu.

załączone do kompletu BOH-1800-1-SET skórzane rękawice robocze gwarantują bezpieczeństwo pracy, znakomicie chroniąc dłonie przed mechanicznym zniszczeniem.Młotowiertarka udarowa – opis Młotowiertarka ma dwa przełączniki funkcji.

Maksymalne średnice wiercenia wynoszą do 36 mm (w betonie, kamieniu), do 40 mm (w drewnie) i do 13 mm (w metalu).Rękawice ochronne skórzane – charakterystyka Oferowany artykuł spełnia normy EN388 (ochrona przed ryzykiem mechanicznym), a także EN420 (norma ogólna dla rękawic ochronnych).

Możliwość zastosowania 4 funkcji: wiercenia z udarem, bez udaru, pozycjonowania dłuta i kucia produktywność dzięki silnikowi o mocy 1800 W Wysoka częstotliwość udarowa – 4000 uderzeń na minutę wyjątkowo wielka oporność na uszkodzenia mechaniczne za sprawą solidnej obudowy Prosta i wygodna wymiana wierteł, dłuta i szpicaka W pakiecie akcesoria oraz funkcjonalna walizka do transportu Ochrona rąk – wytrzymała dwoina bydlęca Profesjonalizm – zaprojektowane do ciężkich prac Wygoda – praktyczny fason rękawic Pewność – normy ochrony EN388 i EN420 Moc 1800 W kreuje aż 4000 ud./min z siłą 7 J, co gwarantuje perfekcyjną wydajność Wytrzymałe rękawice – wyprodukowano je z wysokogatunkowej dwoiny bydlęcej 4w1 – wielofunkcyjne urządzenie pasuje do szerokiej gamy prac Wygoda – przeciwpoślizgowe uchwyty, a także długi kabel upraszczają manewrowanie nieprzeciętna ochrona – rękawice spełniają normy EN388 i EN420

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.