Menu

Dell Komputer Optiplex 3080 MT/Core i3-10100/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW/No Wifi/Kb/Mouse/260W/W10Pro

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

Komputer DELL Optiplex 3080 MT
Podstawowy biznesowy komputer stacjonarny, które zapewnia najlepsze w swej klasie zabezpieczenia i łatwość administrowania. Z procesorem Intel dziesiątej generacji.

Pracuj mądrze

 • elastyczne konfiguracje: zyskaj świeże funkcje powiększające sprawność w dostępnej cenie, której oczekujesz. Dzięki wielu rodzajom obudowy znajdziesz komputer stacjonarny, który nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w Twojej przestrzeni roboczej.
 • Niska temperatura: dzięki nowej konstrukcji ramki przedniej w komputerze 3080 występuje słuszny dopływ powietrza, co gwarantuje niską temperaturę systemu.
 • drobny rozmiar, niewielkie koszty utrzymania: łatwiejszy, beznarzędziowy dostęp do części bez zdejmowania ramki przedniej upraszcza konserwację.

nieprzeciętna produktywność

 • Moc do pracy: architektura Intel dziesiątej generacji obsługuje procesory Celeron, Pentium, Core i3 oraz i5, które niespotykaną skuteczność.
 • Grafika nowej generacji: dzięki najnowszym niezależnym jednostkom przetwarzania grafiki NVIDIA i AMD sprostasz najistotniej wymagającym zadaniom.
 • konkretne połączenia: możesz prosto podłączać różne wyświetlacze dzięki zastosowanym złączom DisplayPort i HDMI i opcjonalnym gniazdom VGA, HDMI 2.0b albo drugiemu złączu DisplayPort.

zastosowana inteligencja. Zintegrowana progresywność.

 • Wiemy, że posiadanie optymalnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i ekspresowo reagujących narzędzi, które pozwalają pracować sprawnie i bez zakłóceń. Jak wskazują badania, 1 na 4 użytkowników miałby zastrzeżenia do swego miejsca pracy i marki w przypadku niekorzystnych wrażeń związanych z technologią1.
 • Platforma Dell Technologies Unified Workspace pozwala przekształcić środowisko pracy, gwarantując działom IT proaktywne, predykcyjne i samoczynne rozwiązania do obsługi progresywnego systemu w firmie. Równocześnie usprawnia wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę administracyjną środowiska i świadczenie wsparcia.
 • Wdrożenie: usługa ProDeploy w środowisku Unified Workspace zezwala na odejście od konwencjonalnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z aplikacjami i ustawieniami producenta Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.
 • Bezpieczeństwo: zaufane urządzenia firmy Dell stanowią podstawę innowacyjnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują produktywnie i czują się bezpiecznie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn marki Dell.
 • Zarządzanie: komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które pozwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie gwarantując skuteczne środowisko użytkowników.
 • Pomoc technologiczna: usługa ProSupport rozwiązuje problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej niżeli konkurencja. Usługa ProSupport dla komputerów PC gwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych2, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
 • Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie likwiduje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport i dostaje alerty generowane przez sztuczną inteligencję w celu zapobiegania awariom i przeprowadzania napraw w sytuacji awarii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.