Menu

Dell Komputer Optiplex 7080 MFF/Core i5-10500T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + BT/Wireless Kb & Mouse/W10Pro

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

Komputer DELL Optiplex 7080 MFF
Inteligentny biznesowy komputer stacjonarny zapewniający największe możliwości rozbudowy i efektywność. Z procesorami Intel dziesiątej generacji.

Pracuj mądrze

 • elastyczne konfiguracje: zyskaj świeże funkcje rozszerzające produktywność w dostępnej cenie, której oczekujesz. Dzięki wielu rodzajom obudowy znajdziesz komputer stacjonarny, który idealnie stanie na wysokości zadania w Twojej przestrzeni roboczej.
 • Niska temperatura: dzięki nowemu układowi wentylacji model 7080 gwarantuje maksymalny dopływ powietrza i chłodzenie.

niesłychana wydajność

 • sztuczna inteligencja: system z funkcją Dell Optimizer ExpressResponse opartą na nienaturalnej inteligencji bezustannie uczy się Twojego stylu pracy i optymalizuje sprawność pięciu w głównej mierze używanych aplikacji.
 • Pracuj produktywnie: przystępne 10-rdzeniowe procesory Intel i9 dziesiątej generacji o poborze mocy do 125 W gwarantują najwyższą efektywność. Opcjonalne procesory Intel vPro gwarantują firmom wydajność, łatwość zarządzana, wbudowane funkcje zabezpieczeń i stabilność platformy Intel i zgodność z planami dalszego rozwoju technice.
 • Karta graficzna nowej generacji: komputer stacjonarny 7080 obsługuje karty graficzne klasy wyższej o mocy do 215 W, więc bez obszerniejszego trudu sprosta intensywnym wyzwaniom graficznym.
 • szybki dostęp: pamięć Intel Optane, opcjonalnie dwa dyski SSD M.2 i porty USB SuperSpeed+ umożliwiają niezwłoczny dostęp do informacji.

zaimplementowana inteligencja. Zintegrowana nowoczesność.

 • Wiemy, iż posiadanie adekwatnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i momentalnie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń. Jak wskazują badania, 1 na 4 użytkowników miałby zastrzeżenia do swojego miejsca pracy i producenta w sytuacji niekorzystnych wrażeń związanych z technologią2.
 • Platforma Dell Technologies Unified Workspace pozwala przekształcić środowisko pracy, zapewniając działom IT proaktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania do obsługi postępowego systemu w firmie. Równocześnie upraszcza wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę administracyjną środowiska i świadczenie wsparcia.
 • Wdrożenie: usługa ProDeploy w środowisku Unified Workspace umożliwia odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z aplikacjami i ustawieniami producenta Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.
 • Bezpieczeństwo: zaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę nowoczesnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują wydajnie i czują się bezpiecznie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn marki Dell.
 • Zarządzanie: zestaw Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które pozwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając efektywne środowisko użytkowników.
 • Pomoc techniczna: usługa ProSupport rozwiązuje problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej niżeli konkurencja. Usługa ProSupport dla komputerów PC zapewnia całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych3, dzięki temu możesz skupić się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
 • Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport i dostaje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu zapobiegania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.