Menu

HP Inc. Komputer 290 SFF G3 i3-10105 256/8GB/DVD/W11P 6B223EA

Cechy produktu
  • Producent HP 
  • Obudowa Small Form Factor 
Opis

Maksymalne wykorzystanie inwestycji
Realizuj codzienne zadania dzięki komputerowi HP 290 SFF w dostępnej cenie. Zdobądź wymaganą, niezawodną moc obliczeniową, maksymalnie zmniejszając całkowity koszt posiadania to właśnie jest rozsądna inwestycja.

obszerniejsza moc obliczeniowa
trafna skuteczność dzięki procesorowi Intel, prędkiej karcie graficznej, znacznej pamięci i gniazdom PCIe x1 i PCIe x16 umożliwiającym rozbudowę w przyszłości.

Pomóż dbać o bezpieczeństwo danych
Chroń swoją inwestycję i informacje za pomocą oprogramowania układowego TPM, HP DriveLock i fizycznej blokady zabezpieczającej. Dopełniające zabezpieczenie zapewnia opcjonalny detektor włamań i zintegrowany system blokady kablowej służący do ochrony maszyn przewodowych.

innowacyjny fason
Dwie wnęki i dwa gniazda o pełnej wysokości, w tym gniazda PCIe x16 i PCIe x1, gwarantują możliwość rozbudowy w przyszłości.

Gotowość do pracy
Model HP 290 SFF to sprawny komputer wyekwipowany w funkcje konieczne do realizacji powszednich zadań.

Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.

Szybka praca, łączność i responsywne działanie
Zyskaj niezwykłą responsywność, łączność i szybkość działania dzięki procesorowi Intel Core 10. Generacji, który pozwoli Ci na prędkie i bezusterkowe uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności.

Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
zastosowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.