Menu

HP Z2 G5 Tower i9-10900/UHD630/16GB/512GB/Win10Pro

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Obudowa tower 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Dysk twardy 512 GB

Opis

HP Z2 G5 Workstation
  • Procesor: Intel Core i9-10900 - 10 rdzeni, 20 wątków, 2.8 GHz w trybie turbo 5.2 GHz
  • Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 630
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz
  • Dysk: 512 GB SSD M.2 NVMe
  • System operacyjny: Windows 10 Pro

najistotniejsza podstawowa stacja robocza, która na nowo definiuje kryteria.

Nasi inżynierowie opracowali w pełni nowy poziom wydajności dla podstawowych stacji roboczych, by umożliwić realizację projektów BIM, renderowanie i wizualizację bez zacięć. A gdy Twoje potrzeby się zmienią, masz do dyspozycji bogate możliwości modernizacji.

Najbezpieczniejsza stacja robocza HP.

Każdy komputer Z2 rodzaju wieża jest standardowo zaopatrzony w innowacyjne funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak samonaprawiający się BIOS, ułatwiają produktywną ochronę urządzenia, danych i tożsamości.

tworzone z myślą o rozbudowie. Spore możliwości rozwoju.

Chcesz wymienić kartę graficzną? rozszerzyć moc procesora? Dodać specjalistyczne karty PCIe? Nie zastanawiaj się. Nasza podstawowa, modyfikowalna stacja robocza to inwestycja na mnóstwo lat.

Testujemy je po to, by użytkownicy mogli im zaufać. Poprzez 24 godziny na dobę, poprzez 7 dni w tygodniu.

Wiemy,potrzebujesz efektywności, na którą za każdym razem możesz liczyć. Właśnie dlatego nasze produkty są poddawane 360 000 godzin rygorystycznych badań, testom na zgodność z normą MIL-STD, a także certyfikacji oprogramowania.

Twój nowy standard mocy stacji roboczej.

Wykorzystaj całkowitą moc profesjonalnej karty graficznej i procesorów Intel® do przetwarzania obciążeń wymagających największej liczby obliczeń. Zaprojektowaliśmy system, w którym ograniczenia mocy są zerowe, po to, by wszystkie podzespoły komputera mogły działać poprzez cały czas z najwyższymi prędkościami, bez przegrzewania i spowolnień.


Pobierz broszurę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.