Menu

HP Z2 G5 Tower Xeon W-1250/UHD630/16GB/512GB/Win10Pro

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Obudowa tower 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Dysk twardy 512 GB

Opis

HP Z2 G5 Workstation
  • Procesor: Intel Xeon W-1250 - 6 rdzeni, 12 wątków, 3.3 GHz w trybie turbo 4.7 GHz
  • Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 630
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz
  • Dysk: 512 GB SSD M.2 NVMe
  • System operacyjny: Windows 10 Pro

najszczególniejsza podstawowa stacja robocza, która na nowo definiuje wymagania.

Nasi inżynierowie opracowali całkowicie nowy poziom wydajności dla podstawowych stacji roboczych, żeby umożliwić realizację projektów BIM, renderowanie i wizualizację bez zacięć. A gdy Twoje zapotrzebowania się zmienią, masz do dyspozycji bogate możliwości modernizacji.

Najbezpieczniejsza stacja robocza HP.

Każdy komputer Z2 rodzaju wieża jest standardowo wyposażony w nowoczesne funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak samonaprawiający się BIOS, upraszczają produktywną ochronę urządzenia, informacji i tożsamości.

wytwarzane z myślą o rozbudowie. Szerokie możliwości rozwoju.

Chcesz wymienić kartę graficzną? zwiększyć moc procesora? Dodać specjalistyczne karty PCIe? Nie zastanawiaj się. Nasza podstawowa, modyfikowalna stacja robocza to inwestycja na sporo lat.

Testujemy je po to, żeby użytkownicy mogli im zaufać. Poprzez 24 godziny na dobę, poprzez 7 dni w tygodniu.

Wiemy,potrzebujesz skuteczności, na którą zawsze możesz liczyć. Właśnie dlatego nasze produkty są poddawane 360 000 godzin rygorystycznych badań, testom na zgodność z normą MIL-STD, a także certyfikacji oprogramowania.

Twój nowy standard mocy stacji roboczej.

Wykorzystaj pełną moc profesjonalnej karty graficznej i procesorów Intel® do przetwarzania obciążeń wymagających największej liczby obliczeń. Zaprojektowaliśmy system, w którym ograniczenia mocy są zerowe, po to, aby wszystkie podzespoły komputera mogły działać poprzez cały czas z najwyższymi szybkościami, bez przegrzewania i spowolnień.


Pobierz broszurę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.