Menu

Komputer DELL Inspiron 3881

Cechy produktu

  • Producent DELL 

Opis

Pełna moc przetwarzania bez kompromisów nieznaczny komputer stacjonarny Inspiron 3881 jest teraz o 16% mniejszy od poprzedniego modelu Inspiron 3671. Nowa wersja została wyposażona w procesor Intel 10. Generacji z szerokim zakresem opcji rozbudowy i jest przeznaczona do domowych biur i niepokaźnych przestrzeni.

Znalezienie miejsca dla tego znikomego komputera stacjonarnego Inspiron 3881 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ jego pojemność została zmniejszona z 17 l do 14,8 l. Z tym komputerem poradzisz sobie z każdym wyzwaniem Komputer DELL Inspiron 3881 zaopatrzony został w rozwiązania, dzięki którym poradzisz sobie niemal z każdym wyzwaniem.

W komplecie wynajdziesz procesor Intel Core i5-10400F i zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics. Dzięki czemu będziesz gotowy na każde zadanie. Poradzisz sobie z wymagającą pracą biurową, edycją multimediów oraz wymagającą rozrywką.

proponuje również dwuzakresowe połączenie WiFi w standardzie 802.11ac. W wyniku czego będziesz cieszyć się superszybkim Internetem. Komputer wyekwipowany został dwa dyski, które optymalne miejsce do przechowywania danych.

Jednostka oferuje do zastosowania dysk twardy HDD o objętości 1 TB, a także szybki nośnik SSD z objętością 256 GB. Otrzymasz zatem przestrzeń, która pozwoli Ci magazynować programy, aplikacje, gry i dużo innych.

Układ graficzny Intel UHD Graphics pozwoli Ci cieszyć się fantastycznym obrazem. Teraz możesz oglądać najkorzystniejsze filmy w wysokiej rozdzielczości, która sprawi, że zobaczysz każdy detal na ekranie. Produktywna karta graficzna umożliwi Ci wykonywanie edycji i obrazu video przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi.

W ten sposób zyskasz produktywność, która jest Ci potrzebna do realizowania różnorodnych zadań. Ogrom możliwości Jednostka daje także możliwość korzystania z 8 GB pamięci RAM DDR4, która gwarantuje wysoką wydajność i jednoczesną obsługę wielu programów i aplikacji.

dzięki temu Twój komputer sprawdzi się zarówno podczas pracy w zaciszu własnego domu, czy w biurze i w trakcie rozgrywania emocjonujących rozgrywek. Komputer oferuje także wejście HDMI, które umożliwia jednoczesny przesył sygnału audio i video.

Jeden przewód sprawi, iż zapewnisz sobie fantastyczną rozrywkę. Oszczędzisz zatem nie tylko pieniądze, ale i przestrzeń w domu. W pakiecie znajduje się również karta sieciowa WiFi w standardzie 802.11ac.

dzięki czemu skorzystasz z prędkiego połączenia. Zapomnisz także o plątaninie przewodów i zyskasz wolną przestrzeń w swoim domu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.