Menu

Komputer mobilny Datalogic Memor 10

Cechy produktu

  • Producent Datalogic 

Opis

Komputer przenośny Datalogic Memor 10

Nowy komputer mobilny PDA Datalogic Memor ™ 10 jest jednym z najmocniej innowacyjnych i konkurencyjnych urządzeń, jakie Datalogic wprowadził na rynek w ostatnich latach!

nadzwyczajna efektywność tego w pełni dotykowego PDA z systemem Android ™ jest w stanie obsługiwać niemało aplikacji w rozmaitych środowiskach, w tym nowy model z opcją silnika skanowania w rozdzielczości 2D Megapixel, która udoskonaloną sprawność. Silnik skanowania MP pozwala na również odczyt DotCode (śledzenie tytoniu) i znak wodny Digimarc®.

Memor 10 łączy moc i sprawność smartfona z przychylnym dla użytkownika systemem Android w smukłym i kompaktowym urządzeniu ze zintegrowanym obrazem 2D. Gromadzi dodatkowo pierwszy w branży system ładowania bezprzewodowego Datalogic, gwarantujący wyjątkowo bezawaryjne ładowanie bezdotykowe, w połączeniu z 1-częściową wymienną baterią, która zapewnia najkorzystniejszą korzyść operacyjną.

Urządzenie gromadzi także najnowocześniejszą ośmiordzeniową platformę z systemem Android 8.1 (Oreo) z usługami Google Mobile. Specyfikacje te doprowadziły do zatwierdzenia przez Google, który potwierdził, iż Memor 10 PDA jest jednym z pierwszych komputerów mobilnych, które dołączyły do programu „Android Enterprise Recommended" dla wytrzymałych maszyn!

Memor 10 PDA jest ponadto przystępny w wersji dla służby zdrowia, która mieści te same funkcje z nadającą się do czyszczenia obudową i dedykowanymi akcesoriami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.