Menu

Komputer mobilny Honeywell CK3X

Cechy produktu

  • Producent Honeywell 

Opis

Komputer przenośny Honeywell CK3X Dzięki wysokowydajnemu, wielokierunkowemu skanowaniu i wiodącej w branży żywotności baterii, wytrzymały komputer mobilny Honeywell CK3X (wcześniej Intermec) usprawnia przepływ pracy i zwiększa wydajność Twoich pracowników. Przystępny jest opcjonalny czytnik RFID. Długa żywotność baterii Wiodąca w branży skuteczność baterii wystarcza na pełną zmianę i dłużej - koniec z przerwami w wymianie albo ładowaniu baterii. Voice Ready Zaprojektowany do obsługi głosu Vocollect w celu łączenia przepływów pracy kierowanych głosem z klasycznym gromadzeniem danych z kodów kreskowych. Opcjonalny czytnik RFID Opcjonalny czytnik RFID do instalacji w terenie,dostosować się do zmieniających się potrzeb w zakresie gromadzenia informacji. przystępna wersja niepalna rozszerz wykorzystanie komputera przenośnego CK3X na niebezpieczne miejsca dzięki wersji z dokumentem niezapalności (Div. 2). Przy dzisiejszym tempie i konkurencyjności biznesu kupujący oczekują,precyzyjne zamówienia będą dostarczane na czas i bez uszkodzeń za każdym razem. Powiększając popularny praktyczny projekt modelu CK3, komputer przenośny CK3X wykorzystuje to, co najlepsze i czyni to jeszcze lepszym. Gwarantuje Twoim pracownikom staranność i sprawność w przenośne rozwiązanie, które jest przystępne do wdrożenia - i zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji. Co więcej, komputer przenośny CK3X jest dostępny bez wymiaru i wymiaru tradycyjnych, wytrzymałych sprzętów tej samej klasy.
  • Wybierz zintegrowane obrazy obszaru: skanowanie w typowym zakresie albo skanowanie bliskiego / dalekiego zasięgu.
  • nieporównana wydajność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, nawet kodów słabej jakości albo uszkodzonych.
  • Obsługa skanowania wielokierunkowego oraz nad wyraz wysoka tolerancja ruchu usprawniają pracownikom wykonanie skrupulatnego skanu i szybkie przejście do następnego zadania.
Komputer CK3X, znamionujący się wysoce adaptowalną konstrukcją, jest obsługiwany poprzez moduł radiowy w technice bezprzewodowej 802.11 a / b / g / n i Bluetooth®, a także opcjonalny czytnik RFID. Dodając głos Honeywell Vocollect ™, można zespoić sprawdzone wyniki przepływów pracy sterowanych głosem z klasycznym gromadzeniem danych z kodów kreskowych w tym samym urządzeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.