Menu

Komputer mobilny Newland N5S Minke

Cechy produktu

  • Producent Newland 

Opis

Komputer przenośny Newland N5S Minke Komputer mobilny Newland N5S Minke to imponujący produkt w linii komputerów mobilnych. Zaopatrzony w 4-calowy wielodotykowy, pojemnościowy ekran, jest prosty w użyciu, niezależnie od tego, czy pracujesz w rękawiczkach, mokrych lub suchych dłoniach, czyprzy pomocy rysika. Bez względu na to, gdzie jesteś, N5S Minke pozwala za każdym razem być przygotowanym.

Aparat megapikselowy i wytrzymała obudowa powodują, że nowy Newland N5S Minke jest gotowy na każde środowisko.

Kamera megapikselowa skanuje kody kreskowe 1D i 2D z łatwością i precyzją. Dzięki innym opcjom przechwytywania danych, takim jak NFC, będziesz przygotowany na wszystko, czego możesz potrzebować

Skanuj prędko i wygodnie. Z N5S Minke w ręku możesz przechwytywać praktycznie każdy rodzaj danych, od kodów kreskowych po NFC. Jego megapikselowy silnik skanujący kody kreskowe jest umieszczony pod kątem, który umożliwia komfortowe skanowanie bez konieczności pochylania ekranu. Wynikowe nieznaczne obciążenie pozwala na komfortowe skanowanie przez cały dzień.

progresywny pojemnościowy wyświetlacz dotykowy. 4-calowy, wielodotykowy, pojemnościowy ekran dotykowy HD dynamicznie dostosowuje się do aktualnego otoczenia. Dzięki czemu może pracować w rękawiczkach lub bez, na mokro lub na sucho i opuszkiem palca albo rysikiem.

najkorzystniejszy w ergonomii. Zaprojektowany z myślą o idealnej obsłudze, N5S Minke łączy w sobie znakomitą ergonomię i instynktowną klawiaturę, zapewniając wygodne skanowanie poprzez cały dzień. To smukłe i progresywne urządzenie, które można prosto trzymać w jednej ręce. Wystające i proste w użyciu klawisze nie pozostawiają miejsca na błędy ani zamieszanie.

długookresowa żywotność baterii. Wyjmowana bateria 4000 mAh w połączeniu z najnowszą technologią dynamicznego zarządzania energią gwarantuje całkowitą zmianę ciągłego używania.

Zbudowany, żeby przetrwać. Zbudowane w solidnej obudowie o stopniu ochrony IP65, to urządzenie zostało zbudowane, by przetrwać w najróżniejszych warunkach. Jest pyłoszczelny i może być wykorzystywany w wilgotnym środowisku, a równocześnie jest oporny na upadki z wysokości do 1,5 m. Efektem jest komputer mobilny, który obiecuje lata bezproblemowej pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.