Menu

Komputer mobilny Zebra MC2180

Opis

Komputer przenośny Zebra MC2180 to mniejszy brat Zebry MC3190. Zaopatrzony jest we wszystkie funkcje konieczne do tego, aby bez ponoszenia wysokich kosztów zautomatyzować inwentaryzację zapasów równocześnie w sklepie, jak i na zapleczu. Pozwoli to polikwidować konieczność przepisywania informacji z papierowych formularzy do komputera, a więc także obniżyć liczbę pomyłek i rozszerzyć wydajność pracy i liczbę zadań, jakie personel sklepu może wykonać w ciągu dnia. Mimo niskiej ceny, komputer przenośny Zebra MC2180 zaopatrzony jest w niemało funkcji spotykanych z zasady tylko w droższych urządzeniach tego typu. Eksponuje się najwyższą mocą obliczeniową w swojej klasie, wytrzymałą konstrukcją, ergonomią,bogactwem funkcji przechwytywania , a także obsługuje funkcje centralnego zarządzania i umożliwia uruchamianie wieloplatformowych aplikacji, niezależnych od systemu operacyjnego. Komputer przenośny Zebra MC2180 ma to, czego potrzeba, by zautomatyzować przechwytywanie danych magazynowych bezpośrednio w miejscu pracy. Formy papierowe, które wymagają transkrypcji i ręcznego wprowadzania do komputera, są eliminowane, zniżając liczbę błędów związanych z kluczowaniem i zwiększając produktywność - pracownicy mogą wykonywać więcej zadań dziennie. Korzystając z cennego MC2180, uzyskasz funkcje niezbędne do wykonania zadania. Możesz liczyć na dużą moc obliczeniową, wytrzymałą konstrukcję, nieprzeciętną ergonomię, rozciągliwe opcje przechwytywania danych, korporacyjną funkcję Push-To-Talk (PTT), a także scentralizowane zarządzanie. Wsparcie dla platformy programistycznej Zebra Technologies RhoElements pozwala tworzyć wieloplatformowe aplikacje działające na najróżniejszych komputerach przenośnych z rozmaitymi systemami operacyjnymi. Użycia TERMINALA przenośnEGO ZEBRA MC2180:
 • Odbiór towaru
 • dobieranie zapasów
 • Magazynowanie
 • Pobieranie towaru z magazynu
 • Pakowanie
 • przesyłka
 • Kontrola cen pojedynczych artykułów
 • Kontrola cen na półkach
 • Inwentaryzacja i ewidencjonowanie zasobów
 • Monitorowanie pracy w toku (PWT)
 • Monitorowanie przesyłek (przetwarzanie informacji w trybie wsadowym)
Oferowany model: Terminal danych MC2180/128MB/256MB/1D diodowy/Wi-Fi 802.11 b,g,n/Bluetooth/ CE 6.0/ 2,8 cala dotyk,kolor/kabel micro USB/ stacja dokująca/ zasilacz/ pasek na rękę / rysik UWAGA! Urządzenie wycofane. Aby dobrać urządzenie o podobnych parametrach skontaktuj się z nami. Po detale zapraszamy do kontaktu na biuro@dsgcentrum.pl lub pod nr tel 531 022 546 Zapraszamy także do zakupu urządzeń poleasingowych z gwarancją Poleasingowy komputer mobilny Zebra MC2180

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.