Menu

Komputer MSI Modern AM241P 11M-004EU

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Komputer All in One Modern AM241P 11MPołącz się ze światem w domu dzięki kamerze internetowej FHDBez względu na to, czego się uczysz, pracujesz lub gotujesz w domu, możesz połączyć się ze światem dzięki kamerze internetowej MSI FHD, która gwarantuje najkorzystniejszą jakość obrazu.

Aparat można zdemontować, jeśli Ci trzeba więcej prywatności.Anti-Flicker z technologią ochrony oczuDzięki technice Anti-Flicker marki MSI likwiduje migotanie i efektywnie obniża zmęczenie oczu spowodowane długim czasem oglądania, równocześnie powiększając wydajność w domu lub w biurze.przejrzyj więcej, rób więcej w domuDzięki technice Instant Display firmy MSI, linia Modern AM241 może być ponadto wykorzystywana jako monitor bez uruchamiania systemu.

Po podłączeniu urządzeń do portu wejściowego HDMI ekran zostanie natychmiast włączony.najkorzystniejsza pozycja w trakcie pracy i nauki w domuJesteś w stanie nauczyć się handlu elektronicznego lub zarządzać nim dzięki wygodnej pozycji do oglądania i za każdym razem możesz przypasować nachylenie i wysokość do przeróżnych sytuacji.

Mocowanie z ramieniem MSI VESACiesz się czystym zarządzaniem kablami dzięki MSI MT81, który obsługuje standardy VESA, możesz udostępniać dowolne dane lub materiały e-learningowe rodzinie w domu albo w biurze.Odwracalny Type-C z USB 3.2 Gen 2Tworząc kopie zapasowe projektów w domu, można uzyskać wszystkie korzyści płynące z skuteczności złącza USB 3.2 Gen2 w połączeniu z wygodą złącza USB Type-C.

Odwracalny port USB rodzaju C zezwala na dodatkowo bezproblemowe przyłączanie urządzeń USB.Sterowanie 5-kierunkowym nawigatorem OSDPierwszy na świecie komputer rodzaju All-in-One z 5-kierunkowym nawigatorem do prostego sterowania OSD.Łatwa konserwacjaDzięki projektowi szybkiej rozbudowy pamięci masowej konserwacja albo modernizacja 2,5-calowej pamięci masowej w linii Modern AM241 nie będzie już koszmarem.Pracuj w domu z panelem IPS GradeNowoczesna seria AM241 jest wyposażona w panel IPS Grade Panel, który nie tylko ekspresowo optymalizuje kolory i jasność ekranu, ale także gwarantuje najkorzystniejsze wrażenia z zarządzania e-commerce podczas pracy w domu lub uczenia się mistrzowskich zadań w domu.

Zabezpiecz swoje informacje e-commerce w domu i biurzeTechnologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Możesz przechowywać swoje prywatne dane i hasła za pomocą kluczy szyfrujących w celu zapewnienia innowacyjnego bezpieczeństwa.Ochłodź i wycisz swój świat, nawet jeśli go nie zauważyłeśNowoczesna seria AM241 wyposażona jest w Silent Pro Cooling System.

Częścią tego systemu jest moduł cieplny klasy serwerowej, który obsługuje chłodzenie przeróżnych części w systemie. Poza tym umieściliśmy najważniejsze kluczowe komponenty na górze, aby ciepłe powietrze mogło prosto się wydostać, i oddzielamy przepływ powietrza, żeby upewnić się, iż temperatura systemu pozostaje wyśmienicie pod kontrolą, gwarantując chłodną i cichą pracę.

Po prostu ciesz się cichym, jednostajnym i prof...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.