Menu

Lenovo stacja robocza thinkstation p340 tower 30dh00g7pb w10pro i7-10700/16gb/512gb/p1000 4gb/dvd/3yrs os

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Obudowa tower 
  • Dysk twardy 512 GB

Opis

Stacja robocza ThinkStation P340 Tower 30DH00G7PB W10Pro i7-10700/16GB/512GB/P1000 4GB/DVD/3YRS OS

konkretna, bezkompromisowa produktywność
skuteczność i konieczna w firmie bezawaryjność powodują, iż ThinkStation P340 Tower jest rewelacyjnym wyborem dla wymagających użytkowników stacji roboczych. Opcje wysokiej klasy kart graficznych i procesorów i najnowocześniejsze technologie pamięci masowej i operacyjnej zapewniają bezkompromisową wydajność komputera. Model P340 można łatwo rozbudowywać i przystosowywać do swych potrzeb, więc jest to idealne rozwiązanie do obsługi systemów CAD, projektowania i zastosowań w ochronie zdrowia.

Superwydajna stacja robocza
w przypadku stacji roboczej ThinkStation P340 Tower najwyższa wydajność jest po prostu standardem. Zastosowane w tym komputerze najnowsze procesory Intel Xeon albo Intel Core vPro zapewniają szybką realizację choćby najistotniej wymagających zadań. Efektywność można zwiększyć jeszcze bardziej przez wykorzystanie dwóch dysków M.2 PCIe w konfiguracji RAID.

dopasowanie do rzeczywistości wirtualnej
Stacja robocza ThinkStation P340 Tower jest przygotowana do obsługi rzeczywistości wirtualnej dzięki karcie graficznej do poziomu NVIDIA Quadro RTX 5000. Przy użyciu tego komputera klasy podstawowej można kreować prawdziwie wciągające materiały rzeczywistości wirtualnej po niskich kosztach.

Obsługa kilku monitorów
Dzięki choćby trzem gniazdom DP i obsłudze do 11 osobnych monitorów stacja robocza P340 Tower jest idealnym rozwiązaniem na potrzeby projektowania CAD, finansów, ochrony zdrowia, edukacji i innych zastosowań. Ma dokumenty wszystkich najważniejszych niezależnych producentów oprogramowania, takich jak Autodesk, Bentley, Dassault, PTC i Siemens.

wytrzymałość, bezpieczeństwo i możliwość rozbudowy
Legendarna niezawodność Lenovo zapewnia trwałość konstrukcji stacji roboczej P340 Tower. Można także liczyć na bezpieczeństwo danych: zintegrowany zestaw rozwiązań zabezpieczających ThinkShield obejmuje przeznaczony układ Trusted Platform Module (dTPM) do szyfrowania informacji. A obfita dostępność elementów oznacza swobodę rozbudowy systemu w miarę rozwoju firmy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.