Menu

Msi komputer aio modern am241 11m-014eu w10hm/i5-1135g7/8gb/256ssd/uma/23.8''fhd

Cechy produktu

  • Producent Msi 
  • Obudowa All-in-One 
  • Rodzaj dysku twardego SSD 
  • Przekątna ekranu 23.8 "

Opis

Komputer All in One Modern AM241 11MPołącz się ze światem w domu dzięki kamerze internetowej FHDBez względu na to, czego się uczysz, pracujesz lub gotujesz w domu, możesz zespolić się ze światem dzięki kamerze internetowej MSI FHD, która gwarantuje najlepszą jakość obrazu.

Aparat można zdemontować, jeśli Ci trzeba więcej prywatności. Anti-Flicker z technologią ochrony oczuDzięki technice Anti-Flicker firmy MSI eliminuje migotanie i efektywnie obniża zmęczenie oczu spowodowane długim czasem oglądania, równocześnie zwiększając produktywność w domu albo w biurze.przejrzyj więcej, rób więcej w domuDzięki technice Instant Display producenta MSI, linia Modern AM241 może być w dodatku użytkowana jako monitor bez uruchamiania systemu.

Po podłączeniu maszyn do portu wejściowego HDMI ekran zostanie natychmiast włączony. Mocowanie z ramieniem MSI VESACiesz się czystym zarządzaniem kablami dzięki MSI MT81, który obsługuje standardy VESA, możesz udostępniać dowolne informacje lub materiały e-learningowe rodzinie w domu lub w biurze.

Odwracalny Type-C z USB 3.2 Gen 2Tworząc kopie zapasowe projektów w domu, można uzyskać wszystkie korzyści płynące z sprawności złącza USB 3.2 Gen2 w połączeniu z wygodą złącza USB rodzaju C. Odwracalny port USB rodzaju C zezwala na także bezproblemowe podłączanie urządzeń USB.Sterowanie 5-kierunkowym nawigatorem OSDPierwszy na świecie komputer typu All-in-One z 5-kierunkowym nawigatorem do przystępnego sterowania OSD.

Łatwa konserwacjaDzięki projektowi prędkiej rozbudowy pamięci masowej konserwacja albo modernizacja 2,5-calowej pamięci masowej w kolekcji Modern AM241 nie będzie już koszmarem. Pracuj w domu z panelem IPS GradeNowoczesna kolekcja AM241 jest wyposażona w panel IPS Grade, który nie tylko szybko optymalizuje kolory i jasność ekranu, ale także zapewnia najkorzystniejsze wrażenia z zarządzania e-commerce w trakcie pracy w domu albo uczenia się fachowych zadań w domu.Zabezpiecz swoje informacje e-commerce w domu i biurzeTechnologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem.

Możesz przechowywać swoje prywatne dane i hasła za pomocą kluczy szyfrujących w celu zapewnienia nowoczesnego bezpieczeństwa. Ochłodź i wycisz swój świat, nawet jeśli go nie zauważyłeśNowoczesna seria AM241 zaopatrzona jest w Silent Pro Cooling System.

Częścią tego systemu jest moduł termiczny klasy serwerowej, który obsługuje chłodzenie najróżniejszych składników w systemie. Poza tym umieściliśmy najważniejsze kluczowe części na górze, aby ciepłe powietrze mogło łatwo się wydostać, i oddzielamy przepływ powietrza, żeby upewnić się, że temperatura systemu pozostaje doskonale pod kontrolą, gwarantując chłodną i cichą pracę.Po prostu ciesz się cichym, zrównoważonym i fachowym doświadczeniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.