Menu

Msi komputer aio modern am241p 11m-006eu w10h/i7-1165g7/8gb/256ssd/uma/23.8''fhd

Cechy produktu

  • Producent Msi 
  • Obudowa All-in-One 
  • Rodzaj dysku twardego SSD 
  • Przekątna ekranu 23.8 "

Opis

Komputer All in One Modern AM241P 11MPołącz się ze światem w domu dzięki kamerze internetowej FHDBez względu na to, czego się uczysz, pracujesz lub gotujesz w domu, możesz dopasować się ze światem dzięki kamerze internetowej MSI FHD, która zagwarantuje najkorzystniejszą jakość obrazu.

Aparat można zdemontować, jeśli Ci potrzeba więcej prywatności. Anti-Flicker z technologią ochrony oczuDzięki technologii Anti-Flicker marki MSI eliminuje migotanie i efektywnie obniża zmęczenie oczu spowodowane długim czasem oglądania, jednocześnie powiększając efektywność w domu albo w biurze.zobacz więcej, rób więcej w domuDzięki technologii Instant Display firmy MSI, kolekcja Modern AM241 może być dodatkowo używana jako monitor bez uruchamiania systemu.

Po podłączeniu sprzętów do portu wejściowego HDMI wyświetlacz zostanie natychmiast włączony. Najkorzystniejsza pozycja podczas pracy i nauki w domuJesteś w stanie nauczyć się handlu elektronicznego lub zarządzać nim dzięki wygodnej pozycji do oglądania i zawsze możesz przypasować nachylenie i wysokość do zróżnicowanych sytuacji.

Mocowanie z ramieniem MSI VESACiesz się czystym zarządzaniem kablami dzięki MSI MT81, który obsługuje standardy VESA, możesz udostępniać dowolne informacje albo materiały e-learningowe rodzinie w domu lub w biurze.

Odwracalny Type-C z USB 3.2 Gen 2Tworząc kopie zapasowe projektów w domu, można uzyskać wszystkie korzyści płynące z efektywności złącza USB 3.2 Gen2 w połączeniu z wygodą złącza USB Type-C. Odwracalny port USB typu C umożliwia także bezproblemowe podłączanie sprzętów USB.

Sterowanie 5-kierunkowym nawigatorem OSDPierwszy na świecie komputer typu All-in-One z 5-kierunkowym nawigatorem do prostego sterowania OSD.Łatwa konserwacjaDzięki projektowi szybkiej rozbudowy pamięci masowej konserwacja albo modernizacja 2,5-calowej pamięci masowej w linii Modern AM241 nie będzie już koszmarem.Pracuj w domu z panelem IPS GradeNowoczesna linia AM241 jest zaopatrzona w panel IPS Grade, który nie tylko ekspresowo optymalizuje odcienie i jasność ekranu, ale także zagwarantuje najlepsze wrażenia z zarządzania e-commerce podczas pracy w domu lub uczenia się fachowych zadań w domu.

Zabezpiecz swoje informacje e-commerce w domu i biurzeTechnologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Możesz przechowywać prywatne informacje i hasła przy pomocy kluczy szyfrujących w celu zapewnienia nowoczesnego bezpieczeństwa.

Ochłodź i wycisz swój świat, choćby jeśli go nie zauważyłeśNowoczesna kolekcja AM241 wyposażona jest w Silent Pro Cooling System. Częścią tego systemu jest moduł termiczny klasy serwerowej, który obsługuje chłodzenie różnych części w systemie.

Oprócz tego umieściliśmy najważniejsze kluczowe elementy na górze, aby ciepłe powietrze mogło łatwo się wydostać i oddzielamy przepływ powietrza, żeby upewnić się, iż temperatura systemu pozostaje doskonale pod kontrolą, gwarantując chłodną i cichą pracę.

Po prostu ciesz się cichym, stabilnym i pr...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.