Menu

Msi komputer all in one modern am241p 11m-011eu w10pro/i5-1135g7/8gb/256ssd/uma/23.8''fhd

Cechy produktu

  • Producent Msi 
  • Obudowa All-in-One 
  • Rodzaj dysku twardego SSD 
  • Przekątna ekranu 23.8 "

Opis

Komputer All in One Modern AM241P 11MPołącz się ze światem w domu dzięki kamerze internetowej FHDBez względu na to, czego się uczysz, pracujesz lub gotujesz w domu, możesz dopasować się ze światem dzięki kamerze internetowej MSI FHD, która zapewnia najkorzystniejszą jakość obrazu.

Aparat można zdemontować, jeśli Ci trzeba więcej prywatności.Anti-Flicker z technologią ochrony oczuDzięki technice Anti-Flicker marki MSI likwiduje migotanie i wydajnie ogranicza zmęczenie oczu spowodowane długim czasem oglądania, równocześnie rozszerzając skuteczność w domu albo w biurze.przejrzyj więcej, rób więcej w domuDzięki technice Instant Display marki MSI, kolekcja Modern AM241 może być jeszcze wykorzystywana jako monitor bez uruchamiania systemu.

Po podłączeniu urządzeń do portu wejściowego HDMI ekran zostanie natychmiast włączony.najkorzystniejsza pozycja podczas pracy i nauki w domuJesteś w stanie nauczyć się handlu elektronicznego lub zarządzać nim dzięki wygodnej pozycji do oglądania i za każdym razem możesz dopasować nachylenie i wysokość do najróżniejszych sytuacji.

Mocowanie z ramieniem MSI VESACiesz się czystym zarządzaniem kablami dzięki MSI MT81, który obsługuje standardy VESA, możesz udostępniać dowolne informacje albo materiały e-learningowe rodzinie w domu albo w biurze.Odwracalny Type-C z USB 3.2 Gen 2Tworząc kopie zapasowe projektów w domu, można uzyskać wszystkie korzyści płynące z sprawności złącza USB 3.2 Gen2 w połączeniu z wygodą złącza USB Type-C.

Odwracalny port USB rodzaju C umożliwia w dodatku bezproblemowe podłączanie maszyn USB.Sterowanie 5-kierunkowym nawigatorem OSDPierwszy na świecie komputer typu All-in-One z 5-kierunkowym nawigatorem do nietrudnego sterowania OSD.Łatwa konserwacjaDzięki projektowi prędkiej rozbudowy pamięci masowej konserwacja lub modernizacja 2,5-calowej pamięci masowej w kolekcji Modern AM241 nie będzie już koszmarem.Pracuj w domu z panelem IPS GradeNowoczesna kolekcja AM241 jest wyposażona w panel IPS Grade Panel, który nie tylko błyskawicznie optymalizuje odcienie i jasność ekranu, lecz także zagwarantuje najlepsze wrażenia z zarządzania e-commerce podczas pracy w domu albo uczenia się profesjonalnych zadań w domu.

Zabezpiecz swoje informacje e-commerce w domu i biurzeTechnologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Możesz przechowywać swoje poufne informacje i hasła przy pomocy kluczy szyfrujących w celu zapewnienia innowacyjnego bezpieczeństwa.Ochłodź i wycisz swój świat, nawet jeśli go nie zauważyłeśNowoczesna kolekcja AM241 wyekwipowana jest w Silent Pro Cooling System.

Częścią tego systemu jest moduł cieplny klasy serwerowej, który obsługuje chłodzenie przeróżnych części w systemie. Poza tym umieściliśmy najważniejsze kluczowe części na górze, żeby ciepłe powietrze mogło łatwo się wydostać, i oddzielamy przepływ powietrza, aby upewnić się, że temperatura systemu pozostaje nieprzeciętnie pod kontrolą, gwarantując chłodną i cichą pracę.

Po prostu ciesz się cichym, jednostajnym i profesjonalnym doświadczeniem.Pozostałe cechy wyświetlaczaAktywny obszar wyświetlania: 527,04 mm (poziom) x 296,46 mm (pion) Krzywizna: płaska Plamka matrycy: 0.2745 x 0.2745 Jasność: 250 nitów Współczynnik kontrastu: 1000: 1 Czas reakcji: 14 ms Kąt widzenia: 178°(poziomo) / 178°(pionowo) liczba kolorów: 16.7M

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.