Menu

Msi komputer all in onemodern am241p 11m-001eu w10pro/i7-1165g7/16gb/512ssd/uma/23.8''fhd

Cechy produktu

  • Producent Msi 
  • Obudowa All-in-One 
  • Rodzaj dysku twardego SSD 
  • Przekątna ekranu 23.8 "

Opis

Komputer All in One Modern AM241P 11MPołącz się ze światem w domu dzięki kamerze internetowej FHDBez względu na to, czego się uczysz, pracujesz lub gotujesz w domu, możesz zbratać się ze światem dzięki kamerze internetowej MSI FHD, która zapewnia najkorzystniejszą jakość obrazu.

Aparat można zdemontować, jeśli Ci potrzeba więcej prywatności. Anti-Flicker z technologią ochrony oczuDzięki technologii Anti-Flicker marki MSI eliminuje migotanie i produktywnie zniża zmęczenie oczu spowodowane długim czasem oglądania, jednocześnie rozszerzając sprawność w domu albo w biurze.

zobacz więcej, rób więcej w domuDzięki technice Instant Display marki MSI, kolekcja Modern AM241 może być również użytkowana jako monitor bez uruchamiania systemu. Po podłączeniu urządzeń do portu wejściowego HDMI ekran zostanie natychmiast włączony.najlepsza pozycja podczas pracy i nauki w domuJesteś w stanie nauczyć się handlu elektronicznego lub zarządzać nim dzięki komfortowej pozycji do oglądania i zawsze możesz dopasować nachylenie i wysokość do rozmaitych sytuacji.

Mocowanie z ramieniem MSI VESACiesz się czystym zarządzaniem kablami dzięki MSI MT81, który obsługuje standardy VESA, możesz udostępniać dowolne dane albo materiały e-learningowe rodzinie w domu albo w biurze.

Odwracalny Type-C z USB 3.2 Gen 2Tworząc kopie zapasowe projektów w domu, można uzyskać wszystkie korzyści płynące z produktywności złącza USB 3.2 Gen2 w połączeniu z wygodą złącza USB Type-C. Odwracalny port USB rodzaju C pozwala na dodatkowo bezproblemowe przyłączanie urządzeń USB.Sterowanie 5-kierunkowym nawigatorem OSDPierwszy na świecie komputer rodzaju All-in-One z 5-kierunkowym nawigatorem do przystępnego sterowania OSD.

Łatwa konserwacjaDzięki projektowi prędkiej rozbudowy pamięci masowej konserwacja albo modernizacja 2,5-calowej pamięci masowej w linii Modern AM241 nie będzie już koszmarem.Pracuj w domu z panelem IPS GradeNowoczesna kolekcja AM241 jest wyekwipowana w panel IPS Grade Panel, który nie tylko ekspresowo optymalizuje odcienie i jasność ekranu, lecz także zagwarantuje najlepsze wrażenia z zarządzania e-commerce w trakcie pracy w domu albo uczenia się mistrzowskich zadań w domu.

Zabezpiecz swoje informacje e-commerce w domu i biurzeTechnologia FW TPM (Trusted Platform Module) została zaprojektowana w celu zapewnienia sprzętowych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Możesz przechowywać swoje poufne dane i hasła przy pomocy kluczy szyfrujących w celu zapewnienia nowoczesnego bezpieczeństwa.

Ochłodź i wycisz swój świat, choćby jeśli go nie zauważyłeśNowoczesna seria AM241 wyposażona jest w Silent Pro Cooling System. Częścią tego systemu jest moduł cieplny klasy serwerowej, który obsługuje chłodzenie rozmaitych komponentów w systemie.

Poza tym umieściliśmy najważniejsze kluczowe elementy na górze, żeby ciepłe powietrze mogło prosto się wydostać, i oddzielamy przepływ powietrza, żeby upewnić się, iż temperatura systemu pozostaje wspaniale pod kontrolą, zapewniając chłodną i cichą pracę.

Po prostu ciesz się cichym, zrównoważonym i...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.