Menu

ROLAND TD-1DMK PERKUSJA ELEKTRONICZNA Płacąc przelewem przesyłka gratis!

Cechy produktu

  • Producent Roland 

Opis

Roland TD-1DMK Jeśli zawsze marzyłeś o graniu na bębnach, wiesz, iż to naprawdę mocna ambicja. Jednak oprócz ekscytacji możesz poczuć, że to zbyt nieprzystępne. A jednak, na pewno trzeba włożyć dużo wysiłku, stanie się perkusistą może nie być tak nieprzystępne, jak ci się wydaje.

Jeśli możesz wybić rytm, masz już intuicyjne zrozumienie podstaw rytmu... Wystarczy wykonać kolejny krok. Roland V-Drums to najistotniej modne na świecie elektroniczne perkusje, dzięki potężnemu brzmieniu, genialnej grze i legendarnej wytrzymałości.

A jeśli myślisz, że masz grę na perkusji we krwi, nowy V-Drums TD-1DMK pomoże ci to zgłębić. TD-1DMK zapewnia satysfakcjonujące doznania perkusyjne w kompaktowym pakiecie, który można z łatwością przenosić. Prosty,potężny moduł mieści niemało ekspresyjnych zestawów perkusyjnych połączonych z podwójnymi naciągami siateczkowymi Rolanda dla werbla i tomów.

Te pady mają dwie warstw materiału siatkowego do realistycznego "odbicia" (gdy pałki odskakują do tyłu po uderzeniu w bęben), podobnie jak w zestawie akustycznym. Mimo wytrzymałości, jestnieprzeciętny do cichej gry, dzięki temu jest wspaniały do nocnych treningów.

Możesz grać ze słuchawkami, aby nie przeszkadzać rodzinie lub sąsiadom, a dzięki wbudowanym funkcjom trenera i możliwości łączenia się z oprogramowaniem do nauki Melodics, będziesz zaskoczony, jak prędko robisz postępy.

Weź pałki, głęboki oddech i uderz w TD-1DMK. Życie pełne perkusji czeka - więc nie zwlekaj! * W zależności od pomieszczenia i powierzchni, na której użytkowany jest TD-1DMK, może być wymagane uzupełniające tłumienie hałasu - Roland NE-10 Noise Eaters.

Dla początkujących - zacznijmy grać! Jeśli wcześniej nie grałeś na perkusji, możesz pomyśleć, że będzie to zbyt nieprzystępne iż nauka na elektronicznym pakiecie jest trudna. TD-1DMK to bezproblemowy komplet perkusyjny, nietrudny w konfiguracji i intuicyjny w użyciu.

starczy podłączyć zasilanie, włączyć komplet i podłączyć słuchawki albo głośniki monitora. Możesz zacząć grać z autentycznie brzmiącą linią brzmień perkusyjnych, z wyborem 15 gotowych zestawów, żeby uzyskać realistyczne i wciągające doznania.

A kiedy nadszedł czas, by rozpocząć pracę nad swoimi umiejętnościami perkusyjnymi, pokładowe funkcje treningowe i oprogramowanie Melodics dla V-Drums pozwolą ci poznać podstawowe zasady i szybko zacząć się rozwijać.

Ważący zaledwie 7 kg, jest nieskomplikowany do przenoszenia w domu, więc niezależnie od tego, czy grasz solo, czy chcesz występować dla swoich przyjaciół i rodziny, TD-1DMK może być wszędzie tam, gdzie grasz. Dla rodziców - pomóż rozwijać wyczucie rytmu swojego dziecka Kiedy twoje dziecko uczy się gry na instrumencie - uczy się sporo o życiu.

Dowiaduje się czym jest dyscyplina i determinacja, a czysta radość podczas gry jest bezcenna. Melodia, harmonia i rytm są podstawą muzyki, a rozwijanie głębokiego wyczucia rytmu pomoże Twojemu dziecku uczyć się i doceniać także inne instrumenty muzyczne, oprócz perkusji.

Funkcje zastosowanego metronomu modułu TD-1 i 10 funkcji treningowych pokazują dziecku, jak poprawiają się jego umiejętności, stwarzając podstawy do twórczej kreatywności. Funkcje treningowe przypominają w swojej formie gry - co oznacza, że dziecko ucząc się, jeszcze idealnie się bawi i włącza.

Melodics for V-Drums, bezpłatna aplikacja dla komputerów Windows albo Mac, to kolekcja bezpłatnych lekcji perkusyjnych, które pozwolą rozwijać poczucie rytmu, bez odczucia ciężkiej pracy. Pady w TD-1DMK są cichsze, więc dziecko może ćwiczyć bez ograniczeń czasowych.

Od naciągów siateczkowych do pada absorbującego, który pochłania uderzenie, wszystkie V-Drums są tak skonstruowane, że są zauważalnie cichsze w trakcie gry *. TD-1DMK może stale wspierać twoje dziecko, ponieważ rozwija koncentrację, cierpliwość i siłę fizyczną, która przychodzi przez regularną grę.

Dla studentów - stań się udoskonalonym perkusistą Niezależnie od tego, czy chcesz zostać perkusyjnym bohaterem w zespole, czy po prostu chcesz rozwinąć konkretne umiejętności gry na perkusji, TD-1DMK pomoże ci w tym, wspierając techniki zdobyte w trakcie nauki.

TD-1DMK wiernie reaguje na subtelne niuanse Twojej gry - z każdym uderzeniem pałek i wszystkimi wykrytymi dynamikami - wiernie podanymi dzięki prędkiemu przetwarzaniu i autentycznym dźwiękom akustycznym modułu TD-1.

W miarę doskonalenia moduł TD-1 podąża za Tobą, odzwierciedlając Twoją doskonałą technikę i ekspresję. W naciągach siateczkowych dla werbla i tomu można regulować naprężeniem i zapewniać mocniejsze "odbijanie" w porównaniu z bębnami, które posiadają pojedyncze naciągi siateczkowe, co daje wrażenie naturalne, jak najszczególniej zbliżone do brzmienia akustycznego.

Odbicie i odczucie pedału kick jest wyjątkowo ważnym elementem gry perkusyjnej - TD-1DMK jest kompatybilny z pedałami kick, także podwójnymi. Miękki gumowy pad pochłania dodatkowo energię z bijaka, gwarantując naturalne, wierne odbijanie i cichszą pracę.

Jeśli kiedyś grałeś - czas do tego wrócić Jeśli grałeś na bębnach, to bez wątpienia pamiętasz, jak poprawnie się wtedy czułeś - istotnie jednocześnie sama fizyczność i ekspresja grania w pojedynkę, jak i radość ze współpracy z innymi muzykami i wspólne przyuczanie piosenki.

TD-1DMK może pomóc przywrócić perkusję z powrotem do twojego życia, niezależnie od tego, czy szlifujesz swoje umiejętności, czy kontynuujesz od momentu przerwania. Począwszy od zastosowanych piosenek z rozmaitych gatunków muzycznych, po podłączenie smartfona do modułu i granie wraz z ulubionymi utworami, TD-1DMK pozwala grać wraz z wszelkimi utworami.

Możesz używać TD-1DMK w ciszy, dzięki słuchawkom będziesz mógł cieszyć się muzyką, bez narażania się rodzinie. Wytrzymałe TD-1DMK posiada legendarną niezawodność V-Drums, więc możesz grać poprzez dużo lat.

Wraz ze wzrostem umiejętności i ambicji możesz rozbudować TD-1DMK, dodając dodatkowy talerz, a choćby aktualizując moduł dźwiękowy. Pozwól sobie na przerwę - a ponownie zacznij grać na perkusji z TD-1DMK.

Specyfikacja: Kit configuration (*1) Kick, Snare, Hi-hat, Hi-hat control pedal, Tom x 3, Crash, Ride, Drum stand Kick: Compatible for using a double kick pedal Snare (PDX-8): 8 inches, double mesh head (2-ply), dual trigger (head, rim) Hi-hat (CY-5): 10 inches (fixed-type) Hi-hat control pedal: Detectable for half-open stroke Tom (PDX-6A) x 3: 6 inches, double mesh head (2-ply), single trigger (Head) *2 Crash (CY-5): 10 inches, dual trigger (bow, edge) Ride (CY-5): 10 inches, dual trigger (bow, edge) Drum stand: Four-post type rack stand Drum kits15 Coach functions (10 modes) Time check (easy) Time check (hard) Change-up Auto up/down Quiet count Tempo check (easy) Tempo check (hard) Stroke balance Timer Recording Metronome Tempo (40–260) Rhythm type (5 types) Sounds (8 types) Volume (10 levels) Connectors OUTPUT/PHONES jack: Stereo miniature phone type MIX IN jack: Stereo miniature phone type USB COMPUTER port: USB B type TRIGGER INPUT connector: DB-25 type (Kick, Snare, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat control) USB MIDI (transmitting only) Accessories Setup Guide Owner's Manual Leaflet "USING THE UNIT SAFELY" AC adaptor Special connection cable

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.