Menu

Zlewozmywak Kuchenny Dwukomorowy ROSE GOLD Seria X80G

Cechy produktu

  • Producent Swiss Liniger 
  • Ilość komór
  • Kolor złoty 

Opis

Zlewozmywaki kuchenne Swiss-Liniger z linii X80

producent Swiss-Liniger wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyła serię przeznaczoną do kuchni. Wielka gama baterii i zlewów kuchennych najwyższej jakości w innowacyjnej odsłonie, nie tylko ale zaskoczy swoją funkcjonalnością.

Zlewozmywaki kuchenne Swiss-Liniger ze stali nierdzewnej w opcji jedno i dwu komorowej w wielu rozmiarach, można idealnie dopasować do każdej kuchni. Są to produkty niezwykle estetycznie wytwarzane - w pięknym odcieniu różowego złota. Zlewozmywaki są wyprodukowane ze stopu SUS304. Jest to uniwersalna stal nierdzewna, która jest powszechnie użytkowana do produkcji urządzeń i części, które wymagają dobrej ogólnej wydajności (wytrzymałość na korozję i odkształcenia).

znamionują się dużą odpornością na zmiany cieplne i uszkodzenia mechaniczne. W celu utrzymania wytrzymałości na korozję związanej ze stalą nierdzewną stal musi zawierać ponad 18% chromu i ponad 8% niklu.

Jak uzyskaliśmy fantastyczny złoty kolor?

Koloryzacja zlewozmywaków z naszej oferty odbywa się z użyciem znanej już od lat w branży zegarkowej technice PVD (Physical Vapour Deposition) – czyli tzw. Fizyczne naparowywanie. Jest to metoda, która polega na umieszczeniu całego elementu z bezkompromisowej stali w „obojętnej” atmosferze ogrzewanej do temperatury ok 400 C i nanoszeniu rozpylonych cząsteczek na materiał. Dzięki wysokiej temperaturze i rozpylonym cząsteczkom uzyskujemy efekt złączenia się warstwy zewnętrznej stali z materiałem bazowym. Jest to najtrwalsza obecnie powłoka, której wytrzymałość na ścieranie jest szczególnie wysoka (pokaźnie wyższa niż zwykłej stali nierdzewnej 304T). Solidność takiej powłoki możemy liczyć w latach (od kilku do kilkunastu lat w zależności od wykorzystywania). Wykorzystywana jest przede wszystkim poprzez uznanych i uwielbianych producentów zegarków. Można ją spotkać m.in. W takich markach jak Tissot, Certina, Atlantic, Chanel czy Armani. Ze względu na rosnące kryteria w branży sanitarnej, od kilku lat technologia ta z powodzeniem jest używana też do uzyskiwania nietypowych, oryginalnych barw i tekstur na armaturze, bateriach umywalkowych, a także innych elementach wyposażenia łazienki/kuchni gdzie wymagana jest na ogół wysoka niepodatność na ścieranie.

W komplecie znajduje się Syfon z odpływem, zdjęcie poniżej

Specyfikacja zlewozmywaków:

ZXM603

wymiar całkowity zewnętrzny (w cm) 42x75
rozmiar lewej komory (w cm) 37x35,8
wymiar prawej komory (w cm) 32x32
Wysokość zlewu (w cm) 21
Szerokość rantu (w cm) 2,4
Odległość od góry prawej komory od krawędzi (w cm) 7,5
Syfon z górą w odcieniu szczotkowanej stali w zestawie

ZXM604

wymiar całkowity zewnętrzny (w cm) 43x78
rozmiar lewej komory (w cm) 38,2x37,5
wymiar prawej komory (w cm) 33x33
Wysokość zlewu (w cm) 21
Szerokość rantu (w cm) 2,4
Odległość od góry prawej komory od krawędzi (w cm) 7,5
Syfon z górą w kolorze szczotkowanej stali w zestawie

Specyfikacja baterii:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.