Menu

Siemens zmywarka sn23ei26ce

Cechy produktu
  • Producent Siemens 
Opis

duża elastyczność i komfortowy załadunek i wyjmowanie naczyń
Zmywarka przygotowana na Twoje naczynia: świeże kosze i szuflady zapewniają dużą elastyczność oraz wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń. W zmywarce Siemens każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek wynajdzie momentalnie swoje miejsce w koszach varioFlex. Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: podczas cyklu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dodatkowej energii.

Mniej czyszczenia: powłoka antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, równie precyzyjnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Pozwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect proste wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start powoduje,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
SN23EI26CEJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik firmy Siemens będzie doskonale przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia
Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia: świeże wysmakowane kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy składnik naczyń wynajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby śladowe naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, nad wyraz w przypadku obszernych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji proponuje znaczny wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź najczęściej użytkowaną kompozycję programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo przy pomocy aplikacji Home Connect.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, by naczynia były nadzwyczajnie zmyte przy znikomej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz postępowej technice zmywarki firmy Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens produkowano z wykorzystaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zespoi dostosowanych do konkretnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają w dodatku pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z optymalnym rezultatem zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody prędko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując stosowne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

  • Kosze i szuflady varioFlex wielka rozciągliwość i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
  • autoOpen dry wysoce wydajniejsze suszenie dzięki samoczynnie otwieranym drzwiom
  • Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
  • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs, a także Android.)
  • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd wybór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany.

Pozostałe właściwości
EcoSuszenie i wymiennik ciepła Automatyka rozpoznawania detergentu innowacyjny 3-częściowy system filtrów System ochrony szkła Optymalizacja zużycia wody aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody Kosze varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza 2 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu dostosowywany kosz górny Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Programowanie czasu startu: 1-24 h Wskaźnik czasu do końca programu w minutach Elektroniczna blokada przycisków Lejek do nasypywania soli antiFingerprint - specjalna powłoka chroniąca front przed odciskami palców
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.