Menu

Bazyl Ag+ Compact Baby Powder - drobny żwirek o zapachu pudru z nanosrebrem 3x10l

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 

Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i uniemożliwia rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki czemu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest kompletnie neutralizowany. Cykl ten zachodzi wewnątrz bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.


Dodatek nano srebra sprawia, że kocia kuweta jest zawsze aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla nieznacznych zwierząt domowych jest wynalazkiem zastrzeżonym poprzez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - polecane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich wyjątkowo wysokie właściwości są na bieżąco monitorowane i kontrolowane poprzez postępowe laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa ascetycznców Mineralnych w Jaśle.


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są w pełni bezpieczne nawet dla małych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ dostępne są w 2 frakcjach: małej - compact (0,7-2mm) i grubszej - standard (2-5mm); bez zapachu oraz w wersji zapachowej - m.in. Fresh i lavender.Bazyl Ag+ Compact Baby Powder to unikatowy żwirek z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%) wzbogacony o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Żwirek Bazyl Ag+ compact baby powder wyśmienicie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, pozostawiając świeży zapach „baby powder”. Dodatek nano srebra powoduje, że kocia kuweta jest miejscem higienicznym i wolnym od zarazków, a także przykrych zapachów. Bazyl Ag+ Compact Baby Powder jest zupełnie bezpieczny dla dzieci i przychylny dla alergików.

  • idealnie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • frakcja: 0,7 - 2 mm
  • aromat: baby powder
  • kolor: szaro-niebieski
  • skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy, koloidalne nano srebro, zapach baby powder
Kim jest Bazyl?

Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia towarów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najbardziej, kiedy czują się wygodnie, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najszczególniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.