Menu

BAZYL SELECT AG+ STERYLIZED 8L

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 

Opis

Bazyl Select Ag+ Sterilized jest żwirkiem bardzo sugerowanym dla kotów sterylizowanych. To połączenie białej glinki bentonitowej o naturalnej czystości z wyjątkową formułą nano srebra, którego aseptyczne działanie uniemożliwia rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów. Postępowy aktywny nośnik wyraźnie podciąga i wydłuża aseptyczne działanie nano srebra. Dzięki temu kocia kuweta jest za każdym razem higienicznie czysta i wolna od mikrobów i pleśni, co ma szczególne znaczenie dla zdrowia kotów po sterylizacji. Unikatowa higiena w kuwecie ma pokaźne znaczenie dla domowników i w całym okresie dorastania i rozwoju kotów. Aseptyczne działanie nano srebra zasadniczo neutralizuje nieprzyjemny zapach. Specjalnie wyselekcjonowana, nieduża frakcja powoduje, że żwirek idealnie się zbryla ieliminuje z kuwety.

Select Ag+ Sterilized nieszablonowy, przyjemny zapach lawendy

Biorąc pod uwagę jednostkowe zapotrzebowania i wymogi kocich pupili powstała linia select Ag+. To pierwsze na rynku asygnowane żwirki dla wyjątkowych kotów.

Specjalnej jakości, wyselekcjonowane minimalistycznce dopasowane do indywidualnych kocich potrzeb są bazą postępowej serii Select Ag+. W żwirkach zaimplementowano specyficzną formułę nano srebra z aktywnym nośnikiem wzmacniającym higieniczne działanie Ag+.

Nano srebro to delikatny i efektywny środek sprawiający, że kocia kuweta będzie zawsze aseptyczna czysta, wolna od mikrobów i pleśni. Ma to ogromne znaczenie dla zdrowia i rozwoju kotów. Nieprzyjemny zapach jest w pełni neutralizowany. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla niewielkich zwierząt domowych jest wynalazkiem opatentowanym przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.