Menu

Cat's Best Sensitive 20l

Cechy produktu

  • Producent Cat's Best 

Opis

Cat's Best Sensitive 20l

Cat’s Best Sensitive został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych - jego minimalne uziarnienie jest wyjątkowo delikatne dla czułych łap. Ta jego właściwość wpływa także na tworzenie się mocno kompaktowych i zwartych bryłek, którepolikwidować, co pozwala na oszczędne zużycie żwirku. Cat’s Best Sensitive rozwija swoje przeciwbakteryjne działanie w naturalny sposób, dzięki pochodzącej z Natury substancji, która wzbogaca żwirek w formie zielonych perełek. Dbają one o antybakteryjną czystość kociej toalety.

Cat’s Best Sensitive wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które produktywnie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swojej pojemności. W ten sposób trwale wiązane są zapachy, dlatego też żwirek może pozostawać w kuwecie choćby do 8 tygodni. Cat’s Best Sensitive działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody, a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych albo spłukiwane w toalecie – najlepiej robić to specjalną łopatką Cat’s Best, której sito przypasowane jest do wielkości cząstek żwirku. To oszczędza czas, koszty i zagwarantuje Twemu kotu odpowiednią higienę i komfort.

Jak wszystkie produkty z linii Cat’s Best, także Cat’s Best Sensitive jest wytwarzany wyłącznie z odnawialnych minimalistycznców. Jest produktem stabilnym naturalnie i biodegradowalnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.