Menu

Cat's Best Smart Pellets 20L

Cechy produktu
  • Producent Cat's Best 
Opis

Cat’s Best Smart Pellets 20L

Specjalna forma peletów ogranicza przywieranie do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie żwirku z kuwety.

Także Cat’s Best Smart Pellets wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które efektywnie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swojej pojemności. W ten sposób trwale wiązane są zapachy a żwirek może pozostawać w kuwecie choćby do 7 tygodni. Cat’s Best Smart Pellets działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych lub spłukiwane w toalecie. Najlepiej robić to oryginalną łopatką Cat’s Best, której sito dopasowane jest do wielkości peletów. To oszczędza czas, koszty i zagwarantuje Twemu kotu odpowiednią higienę i komfort.

Jak wszystkie produkty z linii Cat’s Best, także Cat’s Best Smart Pellets jest produkowany wyłącznie z odnawialnych surowców. Jest produktem jednostajnym naturalnie i biodegradowalnym.

efektywny żwirek dla kotów długowłosych z czystych włókien roślinnych.Żwirek zbrylający, drewniany zalecany dla kotów długowłosych. Formuje grudki nieskomplikowane do usunięcia. Kawałeczki żwirku nie przyklejają się do sierści, dzięki temu koty nie wynoszą go z kuwety. Jest 3 razy bardziej wydajny niżeli inne żwirki.W 100 % naturalny, ulegający biodegradacji - można go usuwać bezpośrednio do toalety. Pochłania choćby wyjątkowo silne kocie zapachy. Kompostowalny, wykonany z czystych włókien roślinnych.

optymalna ilość żwirku w kuwecie to 7-10 cm. Kot może wtedy luźno w nim kopać, a jeśli to żwirek zbrylający to stworzą się efektowne grudki, które nie będą się rozpadać ani przywierać do dna. Pamiętajcie także o ustawieniu kuwety w odpowiednim miejscu w mieszkaniu - najlepiej w cichym i spokojnym punkcie. Jeśli mamy kilka kotów, kuwet w domu powinno być kilka, najlepiej o jedną więcej niżeli zwierząt.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.