Menu

Cats Best Sensitive żwirek zbrylający się - 20 l (7,2 kg)| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu
  • Producent Cats Best 
Opis

Cat´s Best Sensitive, to wysoce ergonomiczny, w pełni naturalny żwirek, który nie mieści żadnych nienaturalnych ani chemicznych dodatków, jest trwały i w 100% biodegradowalny. Stworzony jest w 100% z naturalnych, aktywnych włókien drzewnych.

udoskonalone poprzez kompleksowe, techniczne procesy, aktywne włókna drzewne potrafią chłonąć wilgoć i zapachy, zwiększając swoja pojemność aż siedmiokrotnie i działają aż do siedmiu tygodni. Żwirek łatwo się utylizuje, ponieważ jest on naturalny, z substancją czynną - wzbogacony o zielone, roślinne granulki higieniczne.

Żwirek także higienę antybakteryjną w kociej toalecie. Żwirek Cat’s Best Sensitive został tworzony specjalnie dla wrażliwych kotów, poprzez swoje niewielkie cząsteczki jest wyjątkowo delikatny dla kocich łapek.

Ta cecha sprawia też, iż jest on kompaktowy, lekki oraz wydajny. Żwirek działa najlepiej, kiedy regularnie opróżniasz kuwetę, usuwając go do toalety, bądź kosza na śmieci. Cat´s Best używa do produkcji żwirków jedynie bezkompromisowców wtórnych, z certyfikatem PEFC, co powoduje, że odbywa się ona w zgodzie z naturą i bez ingerencji w gospodarkę drzewną.

Cat´s Best Sensitive w skrócie: Wysokofunkcjonalny, naturalny żwirek dla kota 100% naturalnych włókien drzewnych występujących w naturze Z zielonymi, roślinnymi granulkami higienicznymi: blokujące w naturalny sposób zapachy, zanim te się rozniosą, antybakteryjny Wysoka absorpcyjność na poziomie 7-krotności objętości żwirku: pierwszorzędna absorpcyjność dla suchych łapek Twojego kota i adekwatnego wiązania cieczy Silnie zbrylający się: nietrudne eliminowanie zużytego żwirku z kuwety nad wyraz wydajny: pasuje do użytku przez 7 tygodni Czysty, naturalny towar: bez sztucznych czy chemicznych dodatków W 100% biodegradowalny i nadający się na kompost: pojedyncze grudki można utylizować w toalecie lub koszu na śmieci Ze stabilnych źródeł z certyfikatem PEFC: włókna drzewne pozyskiwane są z surowców wtórnych, bez ingerencji w gospodarkę drzewną Ekstra mały: żwirek jest delikatny dla kocich łapek, wygodny dla najszczególniej wymagających ze zwierząt Lekki i wygodny w transporcie: aż do 40% lżejszy aniżeli żwirki mineralne Wskazówka: Grudki żwirku można usuwać do toalety tylko w rozsądnych ilościach!

Pojedyncze grudki należy spłukiwać osobno. Umieść grudkę zużytego żwirku w toalecie i poczekaj, aż nasiąknie wodą. Następnie spłucz ją dużym strumieniem – woda powinna w odpowiednim stopniu otoczyć i spłukać żwirek.

Grudki spłukuj w toalecie po kolei. Pomocne jest dodatkowo zgniecenie żwirku jeszcze przed wrzuceniem go do wody. Nie wrzucaj do toalety kilku grudek zużytego żwirku na raz, ponieważ najpierw woda musi skrupulatnie nawilżyć i rozłożyć grudkę.

dzięki czemu cały proces przebiega łatwo, czysto i higienicznie. Nie zaleca się usuwania w toalecie resztek żwirku z kuwety. Żwirek należy wyrzucić do trafnego kosza na odpady. Wróć do Żwirki Cats Best

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.