Menu

CERTECH Super Benek Standard Zielony Las - żwirek dla kota zbrylający 25l (20kg)

Cechy produktu

  • Producent Certech 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

Żwirki higieniczne dla kotów Benek Super Zielony Las to wyroby cechujące się regularnymi, grubymi ziarnami o rozmiarach 2-5 mm, co gwarantuje najkorzystniejszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirków. skutecznie pochłaniają płyny i przykre zapachy, gwarantując korzystną ochronę antybakteryjną.

Zbrylają się, tworząc regularne, zwarte bryłki. Nad wyraz absorpcyjne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety. Opis w skrócie: pokaźna ziarnistość 2-5 mm produkt w 100% naturalny o odświeżającym zapachu drzewa pinii żwirek sugerowany szczególnie dla kotów rasowych lub domowych super absorpcyjny aromat działa łagodnie pobudzająco zalecany dla zwierząt starszych albo niedużo ruchliwych, żeby zwiekszyć ich dynamiczność i pobudzić je do ruchu dostępny jest także Benek o zapachu lawendy: Benek Lawenda Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych tworzony z glinki bentonitowej.

Dzięki użytej technologii produkcji uzyskano regularne ziarna żwirku o rozmiarach 2-5 mm. Sprawny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co powiększa znacznie jego produktywność. sprawnie pochłania płyny i przykre aromaty.

szczególnie absorpcyjny, bezpyłowy granulat zbryla się stwarzając regularne bryłki. Nie przykleja się do dna kuwety. Po nasypaniu świeżego żwirku należy za każdym razem potrząsnąć kuwetą, dzięki czemu żwirek nie klei się do dna.

Sposób używania żwirków bentonitowych: Do kociej kuwety należy nasypać warstwę 3-5 cm na całą powierzchnię kuwety, a w sytuacji innych zwierząt usypać słuszny kopczyk w klatce. Należy wymieniać (eliminujeć) jedynie zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnić braki.

Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.