Menu

CERTECH Żwirek Corn Naturalny 7L

Cechy produktu

  • Producent Certech 

Opis

Uwaga: Ze względu na zmianę opakowania, Twoje zamówienie może zawierać towar równocześnie w poprzednim, jak i nowym opakowaniu. Benek Super CORNCat to postępowy żwirek dla kota tworzony z naturalnych składników roślinnych.

Nie gromadzi dodatków chemicznych, można go kompostować, ulega rozkładowi biologicznemu i może być utylizowany w toalecie. Benek Super CORNCat jest niezwykle absorpcyjny i szybko absorbuje wszelkie płyny, a sam żwirek tworzy niewielkie płaskie bryłki.

właściwości żwirku sprawiają, że czyszczenie kuwety staje się proste i komfortowe. Żwirek produktywnie neutralizuje i absorbuje nieprzyjemne zapachy. Cechy żwirku powodują, iż ten nie rozsypuje się poza kuwetę.

Neutralny zapach jest wspaniale akceptowany przez koty. Atrybuty produktu w skrócie: Naturalny żwirek zbrylający się dla kotów wyprodukowany w 100% z naturalnych, roślinnych produktów (kukurydza): może być kompostowany Może być utylizowany w toalecie: bryłki rozpuszczają się w wodzie tak samo jak papier toaletowy nad wyraz chłonny: szybko wchłania płyny i tworzy niewielkie bryłki skutecznie neutralizuje zapachy: żwirek efektywnie absorbuje nieprzyjemne zapachy i gwarantuje błogą atmosferę w pomieszczeniu znakomicie akceptowany przez koty: żwirek posiada neutralny zapach Żwirek nie rozsypuje się poza kuwetę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.