Menu

Edycja urodzinowa: Tigerino Canada żwirek dla kota - zapach białej róży w super cenie! - 12 kg (ok. 12 l)

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Zbrylający się żwirek dla kota Tigerino został wykonany w Kanadzie z naturalnej gliny. Jest lubiany za swoją bardzo szybką formułę brylowania. Świetny dla wszelkich właścicieli kotów. Żwirek Tigerino Canada dzięki specjalnie opracowanej formule na długo zachowuje w sobie nieprzyjemne zapachy, co więcej, gwarantuje błogi klimat w pomieszczeniu.

A to wszystko dzięki jego idealnej chłonności aż 4 x bardziej produktywnej aniżeli u tradycyjnych produktów tego rodzaju. Nad wyraz małe ziarenka powodują,ilość powstającego kurzu jest nad wyraz niska i nie przekracza 1%!.

gatunkowy zbrylający się żwirek z Canady. W 100% z naturalnej glinki: bardzo silnie zbrylający (350%), nie kurzy się, wyjątkowo efektywny. Dzisiaj w korzystnym dwupaku! Żwirek dla kota Tigerino Kanada został w 100% wyprodukowany z czystej gliny i nie posiada żadnych chemicznych dodatków.

mocne strony żwirku dla kota Tigerino Canada: szczególnie drobne granulki z naturalnej gliny wyśmienita efektywność 4 x bardziej efektywny konwencjonalne żwirki idealna chłonność Zbryla się natychmiast, a przy tym wyjątkowo silnie (350% siły absorpcji) W 99% bezpyłowy (pylenie poniżej 1%) Dzięki specjalnej formule wiąże w sobie nieprzyjemne zapachy na niezwykle długi czas W 100% naturalny: tworzony z delikatnej, gatunkowej gliny - bez dodatków chemicznych dzięki czemu,scala się w grudki, nie moczy dodatkowo reszty podściółki, a regularnie opróżniany po wizycie kota, jest gwarancją świeżości i higieny.

Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 991295. Więcej danych o produktacj wyszukasz poniżej: Tigerino Canada

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.