Menu

SUPER BENEK 450g Naturalny pochłaniacz zapachów do kuwety

Cechy produktu

  • Producent Super Benek 

Opis

 BENEK Pochłaniacz Zapachów Naturalny 450g POCHŁANIACZ ZAPACHÓW NATURALNY Super BENEK To w 100% naturalny towar całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy eliminuje nie tylko skutki,w głównej mierze przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego typu mikroorganizmy, bakterie i grzyby produkt ten znakomicie wspomaga działanie żwirków higienicznych, poprawia ich absorpcyjność powiększa wydajność Mineralne pochodzenie artykułu jest przychylne dla środowiska naturalnego Pochłaniacz oparty na bazie żwirku bentonitowego Nieświeże, nieprzyjemne zapachy są w większości konsekwencją rozwoju najróżniejszego rodzaju mikroorganizmów, bakterii i grzybów.

Pochłaniacz nie mieści kompozycji zapachowej Sposób użycia POCHŁANIACZ ZAPACHÓW NATURALNY można stosować jednocześnie w kuwecie jak i bezpośrednio na zabrudzone i nieświeże miejsca. W kuwecie mała ilością Pochłaniacza rozsypać po powierzchni żwirku a nastepnie lekko wstrząsnąć kuwetą tak, by proszek przemieścił sie na dno kuwety w pełni neutralizuje nieświeże, nieprzyjemne zapachy i równocześnie likwiduje wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, bakterie i grzyby mogące się rozwijać na dnie kuwety.

Poza kuwetą Na zabrudzone i nieświeże miejsca posypać pochłaniacz, po krótkim czasie zebrać skażenia. W razie zapotrzebowania czynność powtórzyć. Atuty: kompletnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy likwiduje wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, bakterie i grzyby wspomaga działanie żwirków higienicznych: polepsza chłonność, powiększa sprawność, uniemożliwia klejeniu się bryłek do dna kuwety Opakowanie: Worek foliowy 450g (zamknięcie strunowe)...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.