Menu

Super Benek Naturalny 10L

Cechy produktu

  • Producent Super Benek 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

Żwirki higieniczne dla kotów Super Benek standard to wyroby cechujące się regularnymi, grubymi ziarnami o wymiarach 2-5 mm, co zagwarantuje najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirków. sprawnie pochłaniają płyny i przykre zapachy, zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną.

Zbrylają się, wytwarzając regularne, zwarte bryłki. Nad wyraz absorpcyjne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety. Benek Super Naturalny żwirek dla kota w skrócie: duża ziarnistość 2-5 mm towar w 100% naturalny naturalny zapach głębi ziemi powoduje, że koty akceptują go doskonale wysoka produktywność super absorpcyjność eliminuje grzyby i bakterie Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych tworzony z glinki bentonitowej.

Dzięki wykorzystanej technice produkcji uzyskano regularne ziarna żwirku o wymiarach 2-5 mm. Wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa pokaźnie jego efektywność. sprawnie pochłania płyny i przykre aromaty.

Sposób używania żwirków bentonitowych: Do kociej kuwety należy nasypać warstwę 3-5 cm na całą powierzchnię kuwety, a w sytuacji innych zwierząt usypać trafny kopczyk w klatce. Należy wymieniać (usuwać) jedynie zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnić braki.

Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.