Menu

Super Pinio żwirek drewniany 5L

Cechy produktu
  • Producent Super Pinio 
  • Rodzaj drewniane 
Opis

SUPER BENEK PINIO 5L

Żwirki higieniczne Super Pinio Pellets to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wytwarzane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych. Są to produkty powstałe z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Posiadają szczególnie wysoką wchłanialność i doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o profilu wałeczków charakteryzujących się długością 6-12 mm, a także średnicą 6 mm. Są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. Można je prosto eliminować drogą sanitarną.

Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku. Wyroby zapewniają komfort stosowania, gdyż nie wymagają od właściciela częstej ingerencji. Wyrób posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety błogi odświeżający zapach.

Granulat poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przychylne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w jego otoczeniu. Przeznaczony jest wszystkim zwierzętom realizującym swoje zapotrzebowania fizjologiczne w warunkach domowych w tym min. Kotom, królikom, gryzoniom, ptakom oraz gadom.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.